Biedrība pirmo grupu ar 13 bērniem no Ukrainas uzņēma 2014.gadā, bet pēc dažiem mēnešiem programmas "No ģimenes ģimenei" gaitā Latvijā ieradušies vēl 12 bērni.

Latvijā ieradīsies 15 ukraiņu bērni, kuru ģimenes cietušas karā 40

Ārzemēs
2015. gada 3. jūnijā 06:39 2015. gada 3. jūnijā 06:39
Ceturtdien, 4.jūnijā, Latvijā ieradīsies nākamā bērnu grupa no Ukrainas, kuru ģimenes cietušas karā, informēja biedrības "Alianse Latvija bez bāreņiem" pārstāvis Matīss Francis.

Projekta "No ģimenes līdz ģimenei" norises laikā 15 ukraiņu bērni Latvijā uzturēsies aptuveni mēnesi. Viņi iepazīsies ar Latvijas kultūru, dabu, sportu un ģimenes dzīvi. Paralēli, kamēr bērni atrodas Latvijā, viņu vecāki intensīvi strādās pie jauna patvēruma un darba atrašanas Ukrainā, lai bērns varētu atgriezties drošākā vidē.

Kā norāda biedrības valdes locekle Irina Čžou, šī projekta mērķis ir ļaut bērniem atpūsties no kara šausmām, atgriezt ticību, ka ir iespējama mierīga un droša dzīve. Viņa saka paldies ikvienam atbalstītājam un ģimenei, kas jau ir iesaistījušies Ukrainas bērnu sociālajā rehabilitācijā.

Bērni Rīgas starptautiskajā autoostā no Kijevas ieradīsies plkst.10. Bērnu sagaidīšanas pasākumā varēs uzzināt par Latvijas ģimeņu motivāciju piedalīties projektā, sociālās rehabilitācijas pasākumu programmu, biedrības "Alianse Latvija bez bāreņiem" nākotnes mērķiem un iespējām to atbalstīt.

Biedrība pirmo grupu ar 13 bērniem no Ukrainas uzņēma 2014.gadā, bet pēc dažiem mēnešiem programmas "No ģimenes ģimenei" gaitā Latvijā ieradušies vēl 12 bērni.

LETA / Foto: AFP/LETA

Citi šobrīd lasa

Nagu laku karalis Andžejs Stenclavs: "Mums tā nav tikai krāsa pudelītē, bet vesels stāsts"
Ļaudis pamatīgi izsmej Britniju Spīrsu un viņas mākslu. Noskaties, kāpēc 11
Leģendārais krievu aktieris Džigarhanjans šķiras no gados jaunās sievas: "Zagle. Viņa ir zagle!" 38
Skatīt visus komentārus