Video
Nomētāšana ar akmeņiem saskaņā ar Afganistānas konstitūciju ir nelikumīga. Tādi gadījumi Afganistānā ir reti, tomēr parasti to upuri ir sievietes.

Afganistānā nolinčota 22 gadus veca laulības pārkāpēja. (Brīdinām: cenzēts, taču nepatīkams VIDEO) 17

Ārzemēs
2015. gada 4. novembrī 15:52
Afganistānas amatpersona trešdien paziņoja, ka 22 gadus veca sieviete ir līdz nāvei nomētāta ar akmeņiem pēc tam, kad viņa tika apsūdzēta par laulības pārkāpšana, bet par akmeņu mešanu tiek vainota vīriešu grupa, kas tiek identificēti kā islāmistu kaujinieku grupējuma "Taleban" kaujinieki.

Goras provinces gubernatora preses pārstāvis Abdulhajs Hatebijs trešdien sacīja, ka sieviete, kas tiek identificēta pēc vārda Rohšana, tika iemesta bedrē un līdz nāvei nomētāta ar akmeņiem. Hatebijs teica, ka sieviete tika apsūdzēta par aizbēgšanu no mājām un laulības pārkāpšanu.

Slepkavība notikusi 24.oktobrī ciemā, kas atrodas apmēram 45 kilometru attālumā no Goras provinces galvaspilsētas Firozkohas. To apkaimi kontrolē "Taleban" nemiernieki, "kas izpildīja paši savu barbarisko likumu normas", teica provinces, kas atrodas Afganistānas centrālajā daļā, gubernatora preses pārstāvis.

BNS/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Triju meitu mātes lūdz atsākt izmeklēšanu pret, viņuprāt, netiklu sporta treneri 26
  • Pasaule smīkņā par neizskaidrojumu Trampa dīvainību. VIDEO 13
  • Ieroču atļaujas izsniedzējs runā publiski: noziegums, par kuru tur aizdomās Egidiju, ir kas nepieredzēts 9