Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Jaunākajā "Charlie Hebdo" publicēti divi zīmējumi par Krievijas lidmašīnas katastrofu.

Franču satīriķi atkal iesmej par aktuālo. Krievija sašutusi: "Charlie Hebdo" joko par aviokatastrofu 181

Pasaulē
2015. gada 7. novembrī 10:10 2015. gada 7. novembrī 10:10
Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs par zaimošanu nodēvējis Francijas satīras žurnāla "Charlie Hebdo" karikatūras par Krievijas lidmašīnas katastrofu virs Sīnāja pussalas, kurā gāja bojā 224 cilvēki.

Viņš norādīja, ka kopā ar kolēģiem centies atrast karikatūras par pagājušā gada janvārī notikušo slaktiņu "Charlie Hebdo" redakcijā, kad teroristi nogalināja 12 cilvēkus. "Mēs tādas nevarējām atrast. Taču ja tādas bija publicētas, tad arī tā ir zaimošana," pavēstīja Peskovs.

Pēc viņa teiktā, Krievija necentīsies noskaidrot šo situāciju kontaktos ar Parīzi. "Charlie Hebdo" nav oficiāls, bet gan "mazas tirāžas un diezgan pretrunīgs izdevums," sacīja Peskovs. "Tādi izdevumi ir absolūti neiederīgi mūsu sabiedriskajā koordinātu sistēmā, mūsu daudznacionālajā, daudzkonfesionālajā valstī."

Jaunākajā "Charlie Hebdo" publicēti divi zīmējumi par Krievijas lidmašīnas katastrofu. Vienā redzams bārdains vīrietis beduīnu apģērbā ar automātu uz muguras, kuram no augšas krīt lidmašīnas atlūzas. "Islāma valsts": Krievijas aviācija intensificē bombardēšanu - skan paraksts.

Otrajā zīmējumā ar no saukumu "Krievijas zemo cenu aviokompāniju briesmas" redzams galvaskauss saulesbrillēs un degoša lidmašīna un replika "Labāk vajadzēja lidot ar kompāniju "Air kokaīns"", kas ir atsauce uz šonedēļ Francijā izcēlušos skandālu par kokaīna pārvadāšanu komercreisos.

Sestdien 23 minūtes pēc pacelšanās no Šarm eš Šeihas Sīnāja pussalā nogāzās Krievijas aviolaineris, un katastrofā gāja bojā 224 cilvēki.

LETA/Foto: Reuters

Citi šobrīd lasa

Jaunumi Ēģiptē aizturētās britu tūristes lietā: spriedums varētu tikt nolasīts Ziemassvētkos 16
Kopā jau 70 gadus. Karalienei Elizabetei un princim Filipam šodien īpaša diena 24
Saimniekšova Jānis izvēlas bravūrīgo Evitu, kura viņu nosauca par sliņķi 5
Skatīt visus komentārus