Kara bērns. Palestīniešu meitenīte gatava nodurt okupantus - izraēliešus.

Bērns, kurš šokē: mazs meitēns gatavs "nodurt visus žīdus, jo viņi nozaga manu valsti!" VIDEO 45

Ārzemēs
2015. gada 11. novembrī 07:37
Video, kas oktobra izskaņā tika ievietots sociālajā tīklā "Facebook" joprojām raisa diskusijas par nerimstošo Izraēlas konfliktu ar palestīniešiem. Mājās filmētajā video redzama maza palestīniešu meitene, kura faktiski vēl neapzinīgā vecumā gatava nogalināt ebrejus.

"Gribu nodurt žīdus, jo viņi okupēja manu valsti," rociņā turot nazi, saka mazā meitene. Bērnu dialogā atbalsta tēvs, kurš, kā vēsta Izraēlas mediji, ir skolotājs pēc izglītības un strādā bēgļu nometnē Jordānas upes krastā. Kā zināms, jau gadiem ilgi Rietumkrastā rit konflikts starp palestīniešiem un Izraēlas spēkiem, spriedzei arvien pieaugot. Tāpat pieaug arī mirušo cilviliedzīvotāju skaits Izrāleas uzbrukumos.

Video izskaņā materiāla autors - domājams, meitenes tētis - atbalsta savas atvases ideju: "Ohh, tu esi stipriniece! Tā ir Allaha vēlme," aptuvenā sarunas tulkojumā vēstīts video titros. Bērnam nav vairāk kā seši gadiņi.

Kasjauns.lv jau vēstīja, ka vardarbība starp izraēliešiem un palestīniešiem turpinās kopš septembra vidus. Palestīniešu uzbrukumos ir gājuši bojā 12 izraēlieši, bet no Izraēlas puses atklātās uguns gājuši bojā 75 palestīnieši, no kuriem 48 Izraēlas puse identificēja kā uzbrucējus. Pārējie 27 palestīnieši gāja bojā sadursmēs starp akmeņus metošiem nemierniekiem un drošības spēkiem.

Bez saduršanas palestīnieši arī ir īstenojuši apšaudes un ir izmantojuši automašīnas, lai uzbruktu izraēliešiem.

Izraēla paziņojusi, ka pašreizējo vardarbības vilni ir izraisījusi palestīniešu melu kampaņa un kūdīšana ap jūtīgo Jeruzalemes svēto vietu. Palestīnieši  uzstāj, ka vardarbība ir rezultāts gandrīz pusgadsimtu ilgušajai okupācijai.

Kasjauns.lv

Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 33
  • Ragaciema Agnese atklāj, kādas problēmas nomoka viņas klientus 42
  • Fotogrāfs, kurš nobildēja lakatā tērpto sievieti uz tilta: "Viņa bija šausmās!" 10