41 Foto
Hakeru kolektīvs "Anonymous": ""Islāma valsts" ir "parazīti" un "Anonymous" viņus notvers. Šie uzbrukumi nevar palikt nesodīti."

Hakeru kolektīvs "Anonymous" piesaka karu "Islāma valstij". VIDEO 9

Ārzemēs
2015. gada 16. novembrī 20:05
Hakeru kolektīvs "Anonymous" īstenos plašus uzbrukumus pret džihādistu grupējumu "Islāma valsts", reaģējot uz Parīzē nule kā notikušajiem teroraktiem, tīmeklī publicētā video apliecināja "Anonymous" pārstāvis.

"Islāma valsts" ir "parazīti" un "Anonymous" viņus notvers, video paziņoja kāds vīrietis, kura seju sedza Gaja Foksa maska.

"Šie uzbrukumi nevar palikt nesodīti," video franču valodā sacīja "Anonymous" pārstāvis.

"Mēs pret jums izvērsīsim lielāko operāciju, kāda jelkad ir bijusi. Sagaidiet daudzus kiberuzbrukumus. Ir pieteikts karš. Gatavojaties," brīdināja pārstāvis. "Mēs nepiedodam un neaizmirstam."

"Anonymous" ir starptautisks aktīvistu datorhakeru tīkls, kas iepriekš uzņēmies atbildību par daudziem kiberuzbrukumiem.

"Islāma valsts" ir sagrābusi plašas teritorijas Sīrijā un Irākā, kur cenšas ieviest viduslaiku sunnītu paražas, pasludinājusi tur "kalifātu" un pastrādājusi neskaitāmas asinsstindzinošas zvērības.

Grupējumam lojalitāti apliecinājuši arī radikāļu bruņotie formējumi Lībijā un Ēģiptē.

Jau vēstīts, ka teroraktos Parīzē naktī uz sestdienu tika nogalināti 129 cilvēki un vairāk nekā 300 ievainoti. Atbildību par terora aktiem uzņēmies teroristiskais grupējums "Islāma valsts".

"Anonymous" paziņojums - video:


LETA/Foto: Ekrānuzņēmums no video
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Grūti noticēt, ka tas ir musulmaņu Irānā... tā dzīvo bagātie Teherānas bērni. FOTO 22
  • Aktierim Ivaram Pugam 56 gados ģimenes pieaugums 6
  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 1