Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Rokās turot lentītes Krievijas karoga krāsās un lapiņu uz kuras rakstīts "Bezdarbnieki par Putinu", vīrieši atklāti dalījās savā viedoklī ar žurnālistu.

Divi krievi ar smalku humoru izzobo Putinu un Krievijas sabiedrību. VIDEO 14

Pasaulē
2015. gada 16. novembrī 20:21 2015. gada 16. novembrī 20:21
4. novembrī Maskavā notika "Nacionālā vienotības diena". Starp desmitiem tūkstošiem sanākušo bija ieradušies arī divi krievu bezdarbnieki. Rokās turot lentītes Krievijas karoga krāsās un lapiņu uz kuras rakstīts "Bezdarbnieki par Putinu", viņi nekautrērjās dalīties savā viedoklī ar citiem.

Ziņu projekts "Realnostj" iemūžināja "Nacionālās vienotības dienu" Maskavā. Starp sanākušajiem apmeklētājiem viņi nointervēja divus vīriešus, kuri arī bija ieradušies uz pasākumu.

Uz jautājumu par to, vai viņi ir bezdarbnieki, vīrieši atbildēja: "Jā, un mēs esam par Putinu. Lūk, mēs abi esam bezdarbnieki un abi kopā esam par Putinu."

Viņi turpināja: "Beidzot mēs uzvarējām. Uzvarējām Ukrainā, uzvarēsim Sīrijā, uzvarēsim visur un arī pērtiķi Obamu uzvarēsim. Viņš maita mums nedod darbu, visu ir sabojājis. Dzimtene, Krievija, Putins."

Uz jautājumu, vai Putins viņiem dod darbu, vīrieši atbild: "Man konkrēti neiedeva, bet es skatos ko ziņo TV, ko runā sanākušie, visticamāk - dod."

Vīrieši neslēpjot smīnu turpina: "Jūs taču arī jūtat šo vienotību, mēs šeit visi esam kā dzīvs vienots organisms, saplūduši kopā ekstāzē. Vienīgais, kas traucē ir Obama, viņš nedod darbu, samazina pensijas, paceļ cenas, tas nekam neder. Ar viņu kaut kas ir jādara."  

Uz žurnālista repliku, ka ASV prezidentam drīz beigsies valdīšanas laiks, vīrietis uzreiz atbild: "Būs kāds cits, viņš pēc stāšanās amatā arī uzreiz būs vainīgs."

4. novembra mītiņš Maskavā sākās ar klusuma brīdi, lai pieminētu 31. oktobrī Ēģiptē avarējušās Krievijas pasažieru lidmašīnas upurus. Pasākuma lozungs bija "Mēs esam vienoti", netika ņemtas vērā nekādas nacionālās identifikācijas, turklāt piedalījās arī dažādu nacionālo diasporu pārstāvji. Nacionālo vienotības dienu kā brīvdienu ieviesa Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Bezdarbnieki par Putinu - video:

Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Trampa jaunākais dēls sen nebija redzēts publiski, un tagad izrādās, ka viņš jau pāraudzis mammu. FOTO 8
Rodions Kurucs pastāsta, kāpēc nespēlēja Latvijas jaunatnes izlasēs un kāpēc pieņems Spānijas sportista pilsonību
ASV sinoptiķi prognozē, kāda būs ziema Eiropā, tostarp Latvijā 2
Skatīt visus komentārus