Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Francijas un Krievijas gaisa uzlidojumos Sīrijā pēdējo 72 stundu laikā likvidēti vismaz 33 teroristu grupējuma "Islāma valsts" kaujinieki.

Francijas un Krievijas gaisa uzlidojumos Sīrijā likvidēti vismaz 33 islāmisti 18

Pasaulē
2015. gada 18. novembrī 13:13 2015. gada 18. novembrī 13:13
Francijas un Krievijas gaisa uzlidojumos Sīrijā pēdējo 72 stundu laikā likvidēti vismaz 33 teroristu grupējuma "Islāma valsts" kaujinieki, trešdien paziņojusi Lielbritānijā bāzētā sīriešu aktīvistu organizācija "Syrian Observatory for Human Rights" (SOHR).

Vairāki desmiti islāmistu kaujinieku arī ievainoti, ziņoja SOHR.

Uzlidojumi veikti ieroču noliktavām, kazarmām un kontrolpunktiem "Islāma valsts" Sīrijā kontrolēto teritoriju galvaspilsētā Rakā.

Francija pastiprināja uzlidojumus Rakai pēc 13.novembrī notikušajiem teroraktiem Parīzē, kur tika nogalināti vismaz 129 cilvēki.

Arī Krievija otrdien sāka intensīvāk bombardēt Raku pēc tam, kad Maskava apstiprināja teroristu uzbrukumu ka galveno cēloni pasažieru lidmašīnas katastrofai 31.oktobrī Ēģiptē.

Krievijas aviolaineris "Airbus A321" nogāzās īsi pēc pacelšanās no Šarm eš Šeihas Sīnāja pussalā. Lidmašīnā, domājams, atradās bumba, kā rezultātā lidaparāts uzsprāga un nogāzās. Katastrofā gāja bojā 224 cilvēki.

SOHR vadītājs Rami Abdelrahmans norādīja, ka nelielo nogalināto kaujinieku skaitu var izskaidrot ar faktu, ka kaujinieki bija to gaidījuši.

"Pie noliktavām un kazarmā atradās tikai sargi un vairums nogalināto bija kontrolpunktos," sacīja Abdelrahmans.

LETA/Foto: AFP/LETA

Citi šobrīd lasa

Dumpinieku Ansi Bērziņu cietumā Čehijā vaino uzbrukumā sargam un vienīgo no visiem pārvadā rokudzelžos 39
KNAB soda Rēzeknes novada pagastveci, kurš gribējis maksāt prēmiju savai sievai 2
"Ziniet, trūkst vārdu..." Brāļu kapu apmeklējums 18. novembrī ģimenei beidzas ar rūgtuma izjūtu 12
Skatīt visus komentārus