4 Foto
Izmeklētāji vēl mēģina noskaidrot katastrofas cēloni. Helikopters pirms lidojuma tika pārbaudīts un bija tehniskā kārtībā, un laikapstākļi bija lidojumam labvēlīgi.

Krasnojarskā nogāzies lidaparāts, desmit mirušie un 15 cilvēki ļoti smagā stāvoklī reanimācijā. FOTO 5

Ārzemēs
2015. gada 26. novembrī 15:41
Krievijas Krasnojarskas novadā ceturtdien nogāzās helikopters “Mi-8” ar 25 cilvēkiem, no kuriem 10 gājuši bojā, bet 15 ir smagi ievainoti un nogādāti reanimācijā, paziņoja Rietumsibīrijas transporta prokuratūras preses sekretāre Oksana Gorbunova.

Helikopters “Mi-8”, kurā atradās naftas rūpniecības strādnieki, bija izlidojis no Krasnojarskas novada Igarkas pilsētas un avarēja divu kilometru attālumā šī novada Turuhanskas rajonā, ar priekšgalu ietriecoties Jeņisejas upes krastā. Ir gājuši bojā visi trīs apkalpes locekļi, kā arī septiņi no pasažieriem. Visi izdzīvojušie ir ievietoti reanimācijā Igarkas slimnīcā. Viņus evakuējot, glābējiem vajadzēja pārgriezt helikoptera apšuvumu. Helikopters veda strādniekus uz nomaļo Vankoras naftas un gāzes atradni, kur ir iespējams nokļūt tikai ar helikopteru vai ziemā arī pa aizsalušu upi. Helikopters pieder vietējai aviosatiksmes kompānijai “Turuhan”, bet Vankoras atradni pārvalda valsts naftas kompānijas “Rosņeftj” meitsabiedrība.

BNS/Foto: Reuters

Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Ragaciema Agnese atklāj, kādas problēmas nomoka viņas klientus 64
  • Grūst Labklājības un Ekonomikas ministrijas ēkas: sienas sapuvušas, apmetums krīt uz galvas 25
  • Fotogrāfs, kurš nobildēja lakatā tērpto sievieti uz tilta: "Viņa bija šausmās!" 18