Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
"Lufthansa" nonākusi nesaskaņās ar darbiniekiem par atalgojuma un pensiju sistēmu, jo aviokompānija cenšas samazināt izdevumus, lai konkurētu ar zemo cenu aviokompānijām.

Lai izvairītos no turpmākiem streikiem, "Lufthansa" paaugstina algas 30 000 darbiniekiem

Pasaulē
2015. gada 30. novembrī 12:18 2015. gada 30. novembrī 12:18
Vācijas aviokompānija "Lufthansa" panākusi vienošanos ar 30 000 darbinieku par atalgojuma palielināšanu, tādējādi cenšoties izvairīties no turpmākiem streikiem.

Ar Vācijas pakalpojumu sektorā strādājošo pārstāvošo arodbiedrību "Ver.di" panāktā vienošanās paredz darbiniekiem piešķirt vienreizēju maksājumu 2250 eiro apmērā un paaugstināt algu par 2,2%.

Šī vienošanās aptver "Lufthansa" lidostās strādājošos, kā arī aviokompānijas darbiniekus, kas nodrošina pasažieru ēdināšanu, informācijas tehnoloģiju speciālistus, bagāžas krāvējus un lidmašīnu apkopes darbiniekus.

Lidsabiedrībai gan vēl nepieciešams panākt vienošanos ar stjuartiem, kuri novembra sākumā rīkoja nedēļu ilgu streiku, kas kļuva par nopietnāko aviokompānijas vēsturē, kā arī ar pilotiem.

"Lufthansa" nonākusi nesaskaņās ar darbiniekiem par atalgojuma un pensiju sistēmu, jo aviokompānija cenšas samazināt izdevumus, lai konkurētu ar zemo cenu aviokompānijām.

Aviosabiedrība trešdien rīkos sanāksmi ar stjuartus pārstāvošo arodbiedrību UFO, pilotu arodbiedrību un "Ver.di", lai censtos atrisināt ilgstošās nesaskaņas.

LETA/Foto: AFP/LETA

Citi šobrīd lasa

Jubilejas joki. Anekdotes par latviešiem un Latviju 23
Ziemas olimpiskajās spēlēs pirmo reizi startēs Nigērija. Tās būs šīs daudzpusīgās meitenes 4
Krāšņi tērpi, polonēze, izsoles... Aizvadīta vērienīgā Labdarības balle 27
Pievienot komentāru