Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes sekretārs Oleksandrs Turčinovs: "Krievija ir izmēģinājusi taktiku karadarbībai uz sauszemes mūsu valsts austrumos, tagad viņi izmēģina aviācijas izmantošanu un kaujas pielietošanu, raķešu, tostarp spārnoto raķešu, izmantošanu.”

Turčinovs: "Krievija izmanto konfliktu Sīrijā, lai sagatavotu savus spēkus īstam karam" 38

Ārzemēs
2015. gada 4. decembrī 15:36
Krievija izmanto bruņoto konfliktu Sīrijā, lai sagatavotu savus spēkus īstam karam, paziņoja Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes sekretārs Oleksandrs Turčinovs, kura teikto citēja Ukrainas ziņu aģentūra UNIAN.

"Diemžēl mēģinājumi saspēlēties ar Krieviju, mēģinājumi to par kaut ko pārliecināt tikai uzspēlē tās revanšistiskās ambīcijas, kas šodien piemīt tieši Krievijas Federācijas vadībai. Viņi ir izmēģinājuši taktiku karadarbībai uz sauszemes mūsu valsts austrumos, tagad viņi izmēģina aviācijas izmantošanu un kaujas pielietošanu, raķešu, tostarp spārnoto raķešu, izmantošanu,” paziņoja Turčinovs televīzijas 5.kanālā.

Viņš pauda uzskatu, ka šādi izmēģinājumi un “raķešu palaišanas neprasa risināt tos uzdevumus, kurus viņi (Krievija) sev izvirzīja Sīrijā, bet viņi palaiž raķetes no gaisa un no kuģiem, tostarp pat no zemūdenes”.

Turčinovs pauda pārliecību, kas tas tiek darīts, lai izmēģinātu raķešu pielietošanu un precīzu trāpījumu mērķī. "Tas ir, Krievija reāli gatavojas karam un izmanto šos lokālos konfliktus tieši tam, lai sagatavotu savus bruņotos spēkus,” uzsvēra Turčinovs..

Turčinovs arī bija pārliecināts, ka Krievija gatavo savu armiju ne gluži miera uzturēšanai.

Viņš arī sacīja, ka Ukraina pēta Krievijas militārās aviācijas izmantošanu Sīrijā, lai būtu gatava valsts aizsardzībai gaisā.

BNS/Foto: EPA/LETA, Vida Press
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 20
  • Firma meklē cilvēku neticamai vakancei: jāceļo, jānakšņo luksusa mājās, par to saņemot 9000 eiro 4
  • No jestrām ballītēm ne miņas - tā dzīvo bagātie, smagi bruņotie un sūrie Kabulas bērni. FOTO 2