Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pirmais sprādziens ap plkst.11.50 noticis deviņstāvu ēkas septītajā stāvā, izraisot ugunsgrēku. Otrā eksplozija izraisījusies jau tad, kad liesmas bija sākuši dzēst ugunsdzēsēji.

Nelaime Volgogradā - daudzstāvu namā uzsprāgusi gāze; ir mirušie un vairāki pazudušie 28

Pasaulē
2015. gada 20. decembrī 15:29 2015. gada 20. decembrī 15:29
(Papildināta 20:39) Krievijas pilsētā Volgogradā svētdien notika gāzes eksplozija daudzdzīvokļu namā, kurā gājuši bojā vismaz pieci cilvēki, bet pazuduši bez vēsts 10 līdz 12 cilvēku, paziņoja Ārkārtas situāciju ministrijas reģionālās komitejas priekšnieks Oļegs Grebeņuks.

"Pašlaik turpinās gruvešu pārmeklēšana, .. diemžēl, dzīvi cilvēki nav atrasti,” sacīja Grebeņuks. Viņš piebilda, ka gruvešos vēl varētu būt 10 līdz 12 cilvēku.

Namā ir atrasti piecu bojāgājušo līķi.

Iepriekš tika ziņots, ka Volgogradas slimnīcās ir hospitalizēti 11 šajā sprādzienā cietušie, tostarp divi bērni un viena gados veca sieviete. Trīs no ievainotajiem ir nopietnā stāvoklī.

Eksplozija notika deviņstāvu mājas septītajā stāvā un sagrāva daļu ēkas līdz pirmajam stāvam. Tā arī izraisīja ugunsgrēku, kas pēcpusdienā tika nodzēsts.

Sprādziens iznīcināja 36 dzīvokļus, atstājot bez pajumtes apmēram 100 cilvēku, kas tiks uz laiku izmitināti vietējās skolās.


BNS/ Foto: AFP/LETA

Citi šobrīd lasa

Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 17
Trampa jaunākais dēls sen nebija redzēts publiski, un tagad izrādās, ka viņš jau pāraudzis mammu. FOTO 16
ASV sinoptiķi prognozē, kāda būs ziema Eiropā, tostarp Latvijā 14
Skatīt visus komentārus