Ēģiptes kūrortā Hurgadā divi uzbrucēji viesnīcā sadūruši trīs tūristus no Eiropas.

Šausmas Ēģiptes kūrortā, "Islāma valsts" atbalstītāji viesnīcā sadur 3 tūristus no Eiropas 167

Pasaulē
2016. gada 9. janvārī 09:50 2016. gada 9. janvārī 09:50
Ēģiptes kūrortā Hurgadā piektdien divi uzbrucēji viesnīcā sadūruši trīs tūristus no Eiropas, taču uz uzbrucējiem atklājuši uguni policisti, vienu no viņiem nošaujot, bet otru smagi ievainojot, paziņoja Ēģiptes Iekšlietu ministrija.

Ievainotie tūristi ir divi Austrijas pilsoņi - 72 gadus vecie Vilhelms un Renāta Veisleini - un 27 gadus vecā Zviedrijas pilsone Sammija Ūlovsone. Visi trīs tika nogādāti slimnīcā, taču neviens no viņiem nav smagi ievainots un viens no viņiem slimnīcu jau atstājis.

Ievainotais uzbrucējs aizturēts.

Plašsaziņas līdzekļi vēsta, ka uzbrucējiem bijis džihādistu grupējuma "Islāma valsts"  karogs, ziņoja raidsabiedrība BBC.

Iekšlietu ministrijas amatpersona pastāstīja žurnālistiem, ka divi ar nažiem bruņotie uzbrucēji iegājuši četrzvaigžņu viesnīcas "Bella Vista" pirmajā stāvā esošajā restorānā un uzbrukuši tūristiem.

Kāds viesnīcas darbinieks, kurš bija uzbrukuma aculiecinieks, pastāstīja žurnālistiem, ka viens no uzbrucējiem gribējis saņemt par ķīlnieci tūristi un, turot nazi pie viņas kakla, ievilcis viņu viesnīcas vestibilā, un tad uzbrucēju nošāvis policists.

Pēc ministrijas sniegtajām ziņām, nogalinātais uzbrucējs ir 21 gadu vecais students Mohammeds Hasans Mohammeds Mahfuzs no Kairas piepilsētas Gizas.

Pēc šī uzbrukuma Hurgadā un Ēģiptes Sinaja pussalas kūrortos tiek veikti pastiprināti drošības pasākumi, kuros iesaistīta armija, policija un tūrisma policija, vēsta plašsaziņas līdzekļi.

Uzbrukums Hurgardas viesnīcai - video:

Ievainotais terorists - video:

BNS/Foto: AFP/LETA, EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

Vieglatlētei Aigai Grabustei kāzas lauku stilā 9
Latvietim Romānam Krilovam briti piespriež 9 gadus cietumā - tieši Tēva dienā viņš nogalināja gādīgu tēti 13
Tūristu iecienītā pludmalē Maljorkā iepeld haizivs; cilvēki panikā
Skatīt visus komentārus