Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Žurnāla izdevēji sola abonentiem ērti pārveidot drukātā izdevuma abonementu uz interneta versiju.

Žurnāls "Penthouse" vairs neiznāks drukātā versijā 2

Pasaulē
2016. gada 19. janvārī 13:48 2016. gada 19. janvārī 13:48
ASV kompānija “FriendFinder Networks Inc.” izbeigs vīriešiem domātā žurnāla “Penthouse” izdošanu drukātā versijā, un turpmāk “Penthouse” materiāli tiks piedāvāti tikai digitālā formātā, teikts kompānijas paziņojumā.

Žurnāla izdevēji sola abonentiem ērti pārveidot drukātā izdevuma abonementu uz interneta versiju. Sīkākas detaļas vēl netiek izpaustas.

Saistībā ar šo plānu ir slēgta “Penthouse” nodaļa Ņujorkā un visas operācijas ir pārceltas uz galveno biroju Losandželosā.

"Penthouse” sāka iznākt 1965.gadā Londonā un laika gaitā kļuva pazīstams visā pasaulē ar savu erotisko saturu, šajā jomā konkurējot ar "Playboy".

"Penthouse” guva slavu un finansiālus panākumus, publicējot "Mis Amerikas" Vanesas Viljamsas kailfoto 1984.gadā un rokzvaigznes Madonnas kailfoto uzņēmumus 1985.gadā.

Žurnāls “Playboy” oktobrī paziņoja par atteikšanos no sieviešu kailfotogrāfiju publicēšanas pēc sava dizaina nomaiņas. “Playboy” decembra numurā pēdējoreiz bija publicēti kailfoto, un par modeli bija izraudzīta Pamela Andersone.

Pieaugušajiem domātie žurnāli ir cietuši digitālās revolūcijas dēļ vairāk nekā citi drukas izdevumi, ziņo laikraksts “The Wall Street Journal”.

“Playboy” martā publiskos jaunu attīstības stratēģiju, un arī “Penthouse” apsver darbības diversifikācijas iespējas.

BNS / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Mazs zēns, neviena nepieskatīts, Pļavniekos izkrīt pa 3. stāva logu; viņu sniegā atraduši garāmgājēji 35
Pienāk satraucošas ziņas par Lauri Reiniku, kurš atpūšas Indonēzijā
"Rīgas ūdens" iedzīvotājiem pēkšņi piestādījis savādus rēķinus tūkstošiem eiro apmērā 47
Pievienot komentāru