9 Foto
Amerikāņu demokrātijas ienaidnieki Groznijā godina Kadirovu un Putinu.

"Putina baikeris" un miljons amerikāņu ienaidnieki Groznijā godina Kadirovu. FOTO 16

Ārzemēs
2016. gada 22. janvārī 14:11
22. janvārī Groznijā notika mītiņš Čečenijas līdera Ramzana Kadirova atbalstam. Vietējais TV ziņo, ka pasākumu organizējušas Čečenijas jaunatnes un sociālās organizācijas. Mītiņa dalībnieki izrādīja lojalitāti Kadirovam un Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam. Sanākušie cilvēki nozākāja tos, kuri pēc viņu domām ir Krievijas nodevēji. To skaitā tika minēti Aleksejs Navaļnijs, Mihails Hodorkovskis un citi Kremļa opozicionāri.

Čečenijas iekšlietu ministrija ziņo, ka mītiņā piedalījušies aptuveni 1 miljons cilvēku, starp kuriem bija arī musulmaņu un pareizticīgo garīdznieki, valsts domes darbinieki un "Putina baikeris" Aleksandrs Zaldostanovs, kurš plašāk pazīstams ar iesauku ķirurgs.

"Pazemīga paklanīšanās Čečenu republikas līderim Ramzanam Kadirovam par godīgumu un atklātību. Vēlos jums pastāstīt, ka atbildēt ienaidniekam mēs varam tikai ar mūsu solidaritāti, solidaritāti ar Krievijas prezidentu un mūsu vienotību. Būs vēl nedaudz jāpakaro par brīvību no amerikāņu demokrātijas." - mītingā teica ķirurgs.

Vladimirs Putins ar savu uzticamo baikeri Aleksandru Zaldostanovu.

 

Kasjauns.lv/Foto: AFP/LETA, EPA/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Krievijas vēsturē baisākais maniaks Popkovs apsūdzēts vēl 60 sieviešu slepkavībās 14
  • Divi beļģi Vecrīgā norauj Latvijas karogu un pārlauž tam kātu. VIDEO 33
  • Maksims, kurš aicināja Latviju pievienot Krievijai, tagad lūdz iespēju pamest valsti 12