Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Amerikāņu demokrātijas ienaidnieki Groznijā godina Kadirovu un Putinu.

"Putina baikeris" un miljons amerikāņu ienaidnieki Groznijā godina Kadirovu. FOTO 16

Pasaulē
2016. gada 22. janvārī 14:11 2016. gada 22. janvārī 14:11
22. janvārī Groznijā notika mītiņš Čečenijas līdera Ramzana Kadirova atbalstam. Vietējais TV ziņo, ka pasākumu organizējušas Čečenijas jaunatnes un sociālās organizācijas. Mītiņa dalībnieki izrādīja lojalitāti Kadirovam un Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam. Sanākušie cilvēki nozākāja tos, kuri pēc viņu domām ir Krievijas nodevēji. To skaitā tika minēti Aleksejs Navaļnijs, Mihails Hodorkovskis un citi Kremļa opozicionāri.

Čečenijas iekšlietu ministrija ziņo, ka mītiņā piedalījušies aptuveni 1 miljons cilvēku, starp kuriem bija arī musulmaņu un pareizticīgo garīdznieki, valsts domes darbinieki un "Putina baikeris" Aleksandrs Zaldostanovs, kurš plašāk pazīstams ar iesauku ķirurgs.

"Pazemīga paklanīšanās Čečenu republikas līderim Ramzanam Kadirovam par godīgumu un atklātību. Vēlos jums pastāstīt, ka atbildēt ienaidniekam mēs varam tikai ar mūsu solidaritāti, solidaritāti ar Krievijas prezidentu un mūsu vienotību. Būs vēl nedaudz jāpakaro par brīvību no amerikāņu demokrātijas." - mītingā teica ķirurgs.

Vladimirs Putins ar savu uzticamo baikeri Aleksandru Zaldostanovu.

 

Kasjauns.lv/Foto: AFP/LETA, EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

Monako princese Šarlēna parāda, ka ļoti lepojas ar saviem dvīņiem 6
Skaistumkonkursā "Mis Pasaule" uzvar medicīnas studente no Indijas 14
Miris 5 gadus vecais Vladiks, kurš nonāca komā pēc zobārsta apmeklējuma 17
Skatīt visus komentārus