Talibs pēc policistu nogalināšanas postenī Činarto apriņķī nozadzis viņu ieročus un aizbēdzis.

Afganistānas policijā iefiltrējies talibs nošauj 10 policistus 4

Ārzemēs
2016. gada 26. janvārī 14:02
Afganistānas policijā iefiltrējies talibu kaujinieks otrdien sazāļojis un pēc tam nošāvis 10 policistus, ziņo amatpersonas.

Talibs pēc policistu nogalināšanas postenī Činarto apriņķī nozadzis viņu ieročus un aizbēdzis.

"Mūsu veiktā izmeklēšana liecina, ka šis policists sadarbojās ar talibiem, sazāļoja savus kolēģus un viņus nogalināja, kad tie bija bez samaņas," pastāstīja Uruzganas provinces gubernatora preses sekretārs Dosts Mohammads Najabs.

Provinces policijas priekšnieka vietnieks Rahimulla Hans apstiprināja ziņu par notikušo un sacīja, ka ir sākta operācija šī slepkavas atrašanai.

Savukārt talibu pārstāvis Zabihulla Mudžahids sniedza atšķirīgu informāciju par notikušo, apgalvojot, ka kaujinieki ieņēmuši policijas posteni un nogalinājuši deviņus policistus.

17.janvārī citā incidentā Uruzganas provincē valsts dienvidos deviņus afgāņu policistus nošāva četri viņu kolēģi, kas bija policijā iefiltrējušies talibi.

Tā sauktie savējo uzbrukumi, kad afgāņu karavīri vai policisti rīko bruņotus uzbrukumus saviem kolēģiem vai starptautisko spēku karavīriem Afganistānā, ir bijusi liela problēma Afganistānas un NATO spēku gadiem ilgajā kopīgajā cīņā pret talibiem.

LETA/Foto: Ekrānuzņēmums no video
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Viņu zākāja visa pasaule: patiesība par sievieti lakatā uz Londonas tilta 20
  • Krievijas vēsturē baisākais maniaks Popkovs apsūdzēts vēl 60 sieviešu slepkavībās 10
  • Melānija un Donalds guļ atsevišķās istabās? Trampu pārstāvji komentē skandalozos izteikumus 9