Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Noziegums, kas šokējis Austriju: 20 gadus vecs migrants baseinā Vīnē (attēlā pa kreisi) piesmējis mazu zēnu, jo viņam bijusi seksuāla spriedze. Vīnes policija apsolījusies turpmāk vairs neklusēt par bēgļu paveiktām preteklībām.

"Bet man nebija seksa 4 mēnešus!" Irākiešu bēglis baseinā Vīnē izvarojis 10 gadus vecu puiku 177

Pasaulē
2016. gada 10. februārī 09:21 2016. gada 10. februārī 09:21
Pieaugot spriedzei saistībā ar aizvien biežākiem izvarošanas gadījumiem vairākās Eiropas valstīs, arī Austrijas mediji nu vairs neklusē par šokējošo gadījumu pērnā gada 2.decembrī, kad baseinā Vīnē tika izvarots desmitgadīgs zēns. To paveica uz pusi vecāks imigrants, kurš caur Balkānu valstīm Austrijā bija ieradies no Irākas.

Incidents patiešām bijis, un informācija par noziegumu netika skaļi pausta cietušā zēna interešu aizstāvībai, tagad apstiprina Austrijas policija.

Noziegums noticis Vīnes pilsētas Rīzenbādes baseinā, kur tobrīd jautri no tramplīna ūdenī lēkuši vairāki vietējie zēni. 10 gadus vecajam puisēnam ceļā uz ģērbtuvēm uzmācies un pēcāk arī veicis dzimumaktu vārdā nenosauktais irākietis, kurš gan pirms, gan arī vēl pēc akta ar bērnu turpinājis izklaidēties baseinā.

Policiju uz notikuma vietu izsauca baseina darbinieks, kad brutāli izvarotais zēns raudādams pie viņa pieskrējis un lūdzis palīdzību. Irākieti uz karstām pēdām aizturēja baseina kompleksā, ziņo "Kronen Zeitung". Puisēns nogādāts slimnīcā, kur viņam konstatētas izvarošanai raksturīgas traumas.

Kā tagad atklāj policija, izvarotājs paskaidrojis, ka saprotot: tas bijis nepareizi darīts. Taču vīrieša arguments patiesi šokējis austriešu sabiedrību, proti, puikas piesmiešanas pamatā bijis fakts, ka "man nebija seksa četrus mēnešus!"

Divdesmit gadus vecais migrants bija ieradies Austrijā pērnā gada 5.septembrī un jau drīz sācis strādāt par taksistu Vīnē, vēsta Austrijas mediji. Irākā viņam palikušas sieva un meita. Kā informē policija, vīrietis zināja, ka "šāda rīcība [izvarošana - red.piez.] ir aizliegta jebkurā pasaules valstī". Turklāt viņš teicis, ka "vienmēr neesmu bijis slims. Tā bija milzīga seksuālā spriedze".

Izskanot šādai informācijai, sabiedrība Austrijā neslēpa savu sašutumu daudzos jo daudzos ierakstos un komentāros sociālajos tīklos. Situācija kļuva tik nokaitēta, ka pat Vīnes policija feisbukā sniedza paskaidrojumu. Tajā teikts, ka temati, kas saistīti ar migrantu uzvedību un noziegumiem ir "ļoti jūtīgi", un policisti jau redzējuši daudz ko, taču nule sasniegta kritiskā robeža un turpmāk būšot "nulle iecietības". Tieši tāpēc policija nāca klajā ar oficiālu paziņojumu par notikušu smagu noziegumu pret mazu zēnu 2.decembrī Rīzenbādes baseinā.

Irākas bēglis ir aizturēts, turpinās izmeklēšana.


Kasjauns.lv/Foto: EPA/LETA/Wikipedia.org/Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Pentagons apmaksā dzimuma maiņu: kāds kājnieks par valsts naudu kļuvis par sievieti 14
Kāda ir ASV pirmās lēdijas Melānijas Trampas diēta un iemīļotākie ēdieni? 5
"Piedod man, Latvija!" ... Mēs aizbraucām, bet noteikti atgriezīsimies
Skatīt visus komentārus