Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Krievijā visiem trim grupveida izvarošanā apsūdzētajiem policistiem uzrādītas apsūdzības 32

Pasaulē
9. novembrī 14:41 2018. gada 9. novembrī 14:41
Jauns.lv
Baškortostānas republikas Augstākajā tiesā izskatīja aizstāvības apelāciju par drošības līdzekļa piemērošanu uz izmeklēšanas laiku, piespriežot izvarošanā apsūdzētajiem policistiem arestu līdz 31. decembrim. Izskatot visas sūdzības, tiesa atstāja spēkā Kirovas rajona tiesas lēmumu.

2. novembrī pēc izmeklētāju lūguma Kirovas rajona tiesa attiecībā uz trijiem krimināllietā apsūdzētajiem vīriešiem kā drošības līdzekli piemēroja divu mēnešu ieslodzījumu.

Teritoriālās izmeklēšanas departamenta izmeklētāji kopā ar Krievijas Izmeklēšanas komisijas ekspertiem noskaidroja, ka laika posmā no 29. uz 30. oktobri 2018. gadā trīs policisti Ufas rajona migrācijas departamenta ēkā izvaroja 23 gadus vecu meiteni, kura tur strādāja par izmeklētāju.

Upura kriminālistikas pārbaude atklāja, ka viņas ķermenī atrasti bojājumi, kas raksturīgi šāda veida noziegumam. Tiek veiktas arī citas pārbaudes, kuru mērķis ir atklāt  un noteikt ķermenī palikušās bioloģiskās pēdas.

Par izvarošanu aizturētie policisti: Pāvels Jaromčuks, Eduards Matvejevs un Salavats Gaļijevs. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Šobrīd visām krimināllietā apsūdzētajām personām uzrādītas apsūdzības grupveida izvarošanas noziegumā.

Eksperti turpina veikt kompleksu izmeklēšanas darbību, lai noskaidrotu visus nozieguma apstākļus.

Joprojām turpinās kriminālprocesa izmeklēšana.

Saistītās ziņas

Izvarošanas skandāls Ufā: jaunā izmeklētāja neatceras notikumu gaitu 51
Kolēģes izvarošanā apsūdzētā policista sieva: "Mans vīrs tonakt bija mājās" 89
Izmeklētājas izvarošanas lieta Ufā: policistiem draud vairāk nekā 10 gadu ieslodzījums 15

23 gadus vecās izmeklētājas versija

Cietusī atklāja, ka policijas pārvaldē tajā naktī visi trīs draugi: Ufas rajona policijas priekšnieks, Karamaskaļinskas rajona priekšnieks un Migrācijas departamenta vadītājs sarīkojuši pasēdēšanu. Iedzeršanas laikā viņi atcerējušies par savu jauno kolēģi.

23 gadus vecā izmeklētāja tikai šogad absolvējusi Ufas tiesību institūtu. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Drosmīgākais no viņiem palūdzis padoto ierasties kabinetā, aizbildinoties ar darba lietām. Tā kā pie viņas vērsies vecākais virsnieks, izmeklētāja nevarēja atteikt, un viņa pat nenojauta, ka viss izvērtīsies tik briesmīgi. Sākumā viņi vēlējušies meiteni piedzirdīt, bet pēc tam visi trīs vīrieši par padoto ņirgājušies līdz pat rītam. Pēc notikušā viņa neklusēja un pastāstīja par izvarošanu savam tēvam, kurš ir augstas pakāpes gvardes darbinieks, kā arī uzrakstīja iesniegumu izmeklēšanas komisijai, pēc kā arī tika ierosināta lieta.

Cietusī ir viena no ietekmīgākā Ufas rosgvardes darbinieka, OMON ģenerāļa meita. Simpātiskā meitene esot teicamniece un vecāku lepnums. Viņa nesen beigusi studijas un šā gada jūlijā absolvējusi Ufas tiesību institūtu. Pēc tam viņa sākusi strādāt Ufas rajona Baškortostānas iekšlietu birojā par izmeklētāju.

Citi šobrīd lasa

Rotaļlietu zīmola "TakTil" radītāja Ulla Krūmiņa: "Latvija ir pārāk maza, lai mēs kāptu viens otra lauciņā. Katram jādod iespēja, jāpalīdz"
FOTO: Politiķi un sabiedrībā zināmi ļaudis pulcējas prezidenta rīkotā pieņemšanā par godu Latvijas 100. gadadienai 41
234 999 eiro vērto simtgades salūtu "Saules mūžs" klātienē noskatījušies vairāk nekā 100 000 iedzīvotāju 172
Tēmas: Krievija
Skatīt visus komentārus

Принц Чарльз появился на обложке вместе с шестимесячным внуком

Растут не по дням: Энрике Иглесиас показал подросших близнецов от Анны Курниковой