Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Izrādot savu neapmierinātību par slēgto tālākceļu, divi pakistānieši centās pakārties šallē.

Izmisuši migranti Atēnu centrālajā laukumā cenšas pakārties šallē. FOTO. VIDEO 109

Pasaulē
2016. gada 26. februārī 14:52 2016. gada 26. februārī 14:52
Maķedonija nupat slēgusi savu robežu ar Grieķiju, bet Grieķijas valdība izteikusies, ka valsts nedrīkst pārvērsties par „dvēseļu noliktavu”. Vakar divi pakistāniešu izcelsmes vīrieši centās izdarīt pašnāvību, pakaroties kokā Atēnu centrālajā laukumā. Pašnāvības mēģinājums notika daudzu bēdubrāļu acu priekšā.

Situācija, kādā šobrīd atrodas Atēnu centrs, ir neapskaužama. Apmēram 20 tūkstoši nelegālo iebraucēju šobrīd iesprostoti Grieķijā un netiek tālāk savās plānotajās gaitās dziļāk Eiropā, jo slēgta robeža ar Maķedoniju.

Vairums bēgļu izvietojušies pilsētas stadionos, jo bēgļu centri jau ir pārpildīti. Vairāki simti migrantu dzīvo un guļ uz ielām, promenādēs un skvēros, vienkārši apsedzoties uz soliņa. Viscaur pilsētai izveidoti pārtikas punkti, kur šie cilvēki dabū ēdienu, bet izmazgātās drēbes tiek izkarinātas uz dekoratīvajiem žogiem.

Izrādot savu neapmierinātību par slēgto tālākceļu, divi pakistānieši centās pakārties šallē. Suicīds neizdevās; viens no vīriešiem nonāca bezsamaņā un tika nogādāts slimnīcā.

Tikmēr ANO bēgļu aģentūra paziņojusi, ka meklē kādu nebūt viesnīcu ar simtiem telpu (numuriņu), kas būtu ar mieru kļūt par nometni migrantiem.

Divi pakistānieši cenšas pakārties Atēnu centrālajā laukumā:

 

 

Kasjauns.lv/Foto: AFP/ LETA, EPA/LETA, Ekrānuzņēmumi no video

Citi šobrīd lasa

Monako princese Šarlēna Instagramā parāda mīlīgas savu bērnu bildītes 1
Dumpinieku Ansis Bērziņu cietumā Čehijā vaino uzbrukumā sargam un vienīgo no visiem pārvadā rokudzelžos 15
Prominences, sportisti, inteliģence... Kas šogad apmeklēja svinīgo svētku koncertu? 42
Skatīt visus komentārus