Somijā dzimusī aktīvistu kustība "Odina kareivji", kas organizē ielu patruļas iedzīvotāju aizsardzībai pret imigrantiem, sākusi darboties arī Norvēģijā.

Musulmaņu atbilde: Norvēģijā "Odina kareivjiem" pretī stāsies "Allāha kareivji" 19

Pasaulē
2016. gada 27. februārī 14:00 2016. gada 27. februārī 14:00
Personas, kas Norvēģijas varasiestādēm labi zināmas kā aktīvi islāma ekstrēmisti, paziņojušas, ka dibina organizāciju "Allāha kareivji", lai stātos pretī pretrunīgi vērtētajai kustībai "Odina kareivji", kas sākusi patrulēt Norvēģijas pilsētu ielās.

"Reaģējot uz neticīgo grupas “Odina kareivji” patruļām, mēs, musulmaņi, esam izšķīrušies izveidot grupu, kas patrulēs ielās, pirmkārt, Oslo, lai stātos pretī ļaunajam un veicinātu labo," sarunā ar tabloīdu VG ("Verdens Gang") pastāstīja kāds avots islāma ekstrēmistu aprindās.

Jaunveidojamais grupējums sevi oficiāli dēvē par "Jundullaah" ("Allāha kareivji").

Kāda persona, kas apgalvo, ka ir šī grupējuma dalībnieks, atsūtījis VG jaunveidojamās ekstrēmistu organizācijas uniformas attēlu. Tā ir melna ar kapuci papildināta jaka, kuru rotā teroristiskā grupējuma “Islāma valsts” melnais karogs.

Norvēģijas Drošības policija pagaidām atteikusies komentēt šīs ziņas.

Kā ziņots, Somijā dzimusī aktīvistu kustība "Odina kareivji", kas organizē ielu patruļas iedzīvotāju aizsardzībai pret imigrantiem, sākusi darboties arī Norvēģijā.

Kustība pirmdien paziņoja, ka vairāki desmiti vīriešu svētdienas naktī izgājuši patrulēt Norvēģijas pilsētās Stavangerē, Drammenē un Kristiansannā.

LETA/Foto: EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

Briti paguruši no poļu, lietuviešu un latviešu iebraucējiem - uzurpēts bizness, zemas prasības, slepkavības 105
"Tikai neķiķiniet, to darot" - populārā jūtūbere Patrīcija no Rēzeknes atklāj savus nevainības zaudēšanas trikus 56
NMPD direktore atklāj biedējošu patiesību, kāpēc cilvēki tik bieži zvana "ātrajiem" 29
Skatīt visus komentārus