Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Komisks kriminālstāsts no Indijas: aiztur 2 zagļus, kuri no bagātību vērtas zelta kastītes ēda pusdienas 2

Pasaulē
12. septembrī 16:49 2018. gada 12. septembrī 16:49
Jauns.lv
Policija Indijas pilsētā Haidarabādā, kas atrodas valsts vidienē, aizturējusi divus vīriešus, kuri no muzeja nozaguši karalisku zelta brokastu kastīti, kurā iestrādāti juvelierizstrādājumi. Policija saka, ka vīrieši visu savu laupījumu varēja pārdot par 12 miljoniem eiro, bet ko viņi izdarīja? Paēda no muzeju eksponātiem pusdienas...

"The Guardian" vēstī, ka zādzība pastrādāta no kāda muzeja Haiderabādas dienvidos. Vīrieši ēkā ielauzās pa ventilācijas šahtu, paķēra zelta brokastu kastīti un ar rubīniem un smaragdiem izgreznotu zelta kausu, kā arī citus antīkus priekšmetus un metās bēgt. 

Sazagto vīrieši izsolē Dubaijā būtu varējuši realizēt par 12 miljoniem eiro, bet tā vietā Muhameds Mubīns un Muhameds Gūss aizlaidās uz Mumbaju, ievācās luksusa viesnīcā un ārkārtīgi vērtīgo kastīti lietoja kā maltīšu trauku. 

"Abi atzinās, ka divreiz paēduši no zelta kastes," sacīja Haiderabādas policijas pārstāvis Andžani Kumārs. Viņš atklāj, ka uz Mumbaju abi devās, cerot pārdot guvumu, bet tad atgriezās Haidarabādā, kur nākamajā dienā viņus aizturēja policija. 

Policijā arī atklāja, ka vīrieši gribējuši paņemt zelta vākos iestrādātu Korānu, tomēr pārdomājuši, jo tieši tobrīd atskanēja azāns jeb publiskais sauciens uz lūgšanu. "Viņi nobijās un šo dārgumu nolēma neaiztikt," atklāj likumsargi. 

Izskanējis arī, ka zagļi uz Mumbaju sākumā bēga uz motocikla, tomēr ceļā piedzīvoja tehniskas ķibeles, tāpēc atlikušo ceļu bija spiesti mērot sabiedriskajā transportā. 

Policijā neslēpj, ka abi vīri bija absolūti amatieri, kuri sapņojuši par labāku dzīvi. "Mubīnu apbūra brokastu kastīte, kuru viņš redzēja, pirms dažiem mēnešiem apmeklējot muzeju," atklāj policijā, norādot, ka vīrietis arī vēlējies ieturēt maltīti no zelta traukiem, kā to senatnē darīja Haidarabādas valdītāji no karaliskajām dinastijām. 

Citi šobrīd lasa

Kas jāzina, ja meklē dzīvokli jaunā projektā 2
Laikraksts izklāsta, kā Krievija strādājusi pie slepena Asanža aizbēgšanas plāna 75
FOTO: prominences, slavenības un kultūras cienītāji steidz pirmizrādē novērtēt Džilindžera "Lulū" 20
Tēmas: Indija
Skatīt visus komentārus

Поклонники подозревают, что небывалая стройность Аллы Пугачевой связана с ее тяжелым недугом

Обиженный Петросян обратился за помощью в Кремль