Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Iepriekš ziņots, ka bēgļu pusaudžu centrā Mēlndalā, netālu no Gēteborgas, 25.janvārī tika nodurta 22 gadus vecā centra darbiniece Aleksandra Mezhera.

Bēgļu centrā Zviedrijā nodurts vīrietis 5

Pasaulē
2016. gada 4. martā 12:28 2016. gada 4. martā 12:28
Bēgļu centrā Lindesbergā, Zviedrijas vidienē, piektdien nodurts kāds vīrietis, atsaucoties uz policijas informāciju, vēsta vietējie mediji.

Par slepkavību aizdomās tiek turēti trīs cilvēki, vēsta laikraksts "Nerikes Allehanda".

Divus aizdomās turamos policija aizturējusi, bet trešajam izdevies aizbēgt.

"Nozieguma vietā turpinās aktīvs darbs. Lai iegūtu lietiskos pierādījumus, darbojas tehniskie darbinieki," telekanālam SVT sacīja policijas pārstāvis sakariem ar presi Stefans Vikbergs.

Trauksmes zvanu policija saņēmusi ap plkst.5. Centienos atrast trešo aizdomās turamo policija pārmeklē apkārtni ar dienesta suņiem.

Zviedrijas policija no oktobra līdz janvārim reģistrējusi vairāk nekā 5000 ar patvēruma meklētājiem saistītu incidentu, liecina SVT iegūtā informācija.

Zviedrijas laikraksts "Svenska Dagbladet" ziņoja, ka reģistrēti 559 uzbrukumi, 450 kautiņi, 194 vardarbīgi draudi, 58 ugunsgrēki, divi spridzināšanas draudi, deviņas zādzības un četras izvarošanas. Visi šie gadījumi attiecas uz patvēruma meklētājiem, kuri Zviedrijā ir ieradušies nesen.

Reģistrēti arī 37 mēģinājumi izdarīt pašnāvību, 42 gadījumos tika ziņots par "garīgi slimiem" cilvēkiem. Tika ziņots arī par 96 pazudušām personām, kā arī par trīs nāves gadījumiem.

Bēgļu pusaudžu centrā Mēlndalā, netālu no Gēteborgas, 25.janvārī tika nodurta 22 gadus vecā centra darbiniece Aleksandra Mezhera. Aizdomās par slepkavību tiek turēts viens no centra iemītniekiem.

Zviedrija, kurā dzīvo 9,8 miljoni cilvēku, pērn uzņēma 160 000 patvēruma meklētāju, kas ir lielākais skaits uz vienu iedzīvotāju Eiropas Savienībā.

LETA / Foto: EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

Skaistumkonkursā "Mis Pasaule" uzvar medicīnas studente no Indijas 14
Miris 5 gadus vecais Vladiks, kurš nonāca komā pēc zobārsta apmeklējuma 28
"Piedod man, Latvija!" ... Mēs aizbraucām, bet noteikti atgriezīsimies
Skatīt visus komentārus