Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Slimnīcā, bet laimīgi - Taizeme visai pasaulei parāda bildes ar zēniem, kuri izglābti no pazemes 8

Ārzemēs
11. jūlijā 18:45 2018. gada 11. jūlijā 18:45
Jauns.lv
Taizemes nacionālā ziņu aģentūra citām pasaules ziņu aģentūrām izsūtījusi foto, kuros pirmo reizi redzami zēni, kas izglābti no applūdušās alas. Puiši un viņu treneris pazemē dzīvoja kopš 23.jūnija, taču otrdien viņu glābšanas operācija beidzās veiksmīgi.

Slimnīcā šobrīd uzturas zēni, kā arī vairāki glābēji. Sajūsmā par veiksmīgi noritējušo glābšanas operāciju, Taizemes varasiestādes nolēma visai pasaulei parādīt, kā zēniem klājas tagad. (Pēdējos divos attēlos redzami nirēji, kuriem arī bija nepieciešama mediķu palīdzība.)

Jau vēstījām, ka Taizemes ziemeļos, Čiangrai pilsētā, kur no applūdušas alas otrdien izglābti 12 zēni un viņu futbola treneris, vien dažas stundas pēc pēdējā puikas izcelšanas ārpusē pārtrauca darboties ierīce, kas pumpēja ūdeni ārā no alas, atklājas glābēju stāstītajā medijiem. 

"The Guardian" vēstī, ka glābēji un nirēji atradās alā 1,5 kilometru dziļumā, kur novāca operācijā lietoto ekipējumu, kad pēkšņi pārstāja darboties ūdens pumpēšanas ierīce, strauji liekot pacelties ūdens līmenim. To medijam pastāstīja trīs nirēji no Austrālijas, kuri arī bija iesaistīti glābšanā. 

Glābēji stāsta, ka tobrīd atradās "trešajā gaisa kabatā" alas iekšienē, kad piepeši izdzirdēja kliedzienus un tad ieraudzīja pieres lukturīšu gaismas, cilvēkiem cenšoties ātri nokļūt sausumā.  "Sākās kliedzieni, jo pēkšņi galvenais ūdens pumpis pārstāja darboties un ūdens līmenis sāka celties," anonīmi atklājis nirējs, kurš savu vārdu nenosauca, jo neesot pilnvarots runāt ar plašsaziņas līdzekļiem. Tobrīd alā kopā bijuši kādi 100 cilvēki, kuri drudžaini steidza uz izeju un mazāk nekā pēc stundas jau bija nonākuši ārpusē. 

Citi šobrīd lasa

Latviju pārstāvošam bokserim par 111 kilogramu hašiša kontrabandu piespriež piecarpus gadus ilgu ieslodzījumu 17
FOTO: dvīņu māsas, kas piedzima savienotas, pēc smagas operācijas veiksmīgi atdalītas 4
FOTO: eksprezidenti, politiķi un sabiedrībā zināmi cilvēki ierodas uz Nacionālā teātra simtgades izrādi 38
Tēmas: Taizeme
Skatīt visus komentārus

Беременная герцогиня Меган поразила глубиной декольте во время выхода в свет

Резидент Comedy Club о семье Масляковых и КВН: «Там мафия, они могут сказать: "У этого мальчика кривые зубы, к черту его!"»