Beļģijas policija publisko iespējamo lidostas spridzinātāju attēlu. "Islāma valsts" uzņemas atbildību par sprādzieniem Briselē.

Publiskots FOTO: šie 3 vīrieši, visticamāk, bija Briseles lidostas spridzinātāji (papildināta) 51

Pasaulē
2016. gada 22. martā 17:53 2016. gada 22. martā 17:53
(Papildināta 20:04) Beļģijas varasiestādes publiskojušas videonovērošanas kameras fiksētu attēlu, kurā redzamas trīs personas, kas tiek turētas aizdomās par sprādzienu sarīkošanu Briseles lidostā, ziņo aģentūra "Belga". Otrdienas vakarā arīdzan noskaidrojies, ka atbildību par notikušo uzņēmusies "Islāma valsts".

Graudaino attēlu publiskojusi Beļģijas policija pēc federālās prokuratūras lūguma, ziņoja aģentūra.

Tajā redzami trīs vīrieši, kas stumj bagāžas ratiņus ar koferiem cauri reģistrācijas zonai. Diviem no attēlā redzamajiem vīriešiem ir tumši mati un viņi ģērbušies melnā, bet trešajam ir galvā cepure un viņš tērpies baltā jakā.

Beļģijas policija izsludinājusi meklēšanā trešo vīrieti un uzskata, ka pirmie divi aizdomās turētie sprādzienos gājuši bojā.

Atbildību uzņēmušies radikālie islāmisti.

""Islāma valsts" kaujinieki otrdien veica virkni spridzināšanu ar sprāgstvielu vestēm un ierīcēm, uzbrūkot lidostai un centrālajai metro stacijai Beļģijas galvaspilsētā Briselē," paziņoja "Amaq" - grupējuma informācijas dienests.

Sprādzienos, kas otrdien notika Briseles lidostā un Beļģijas galvaspilsētas metro sistēmā, nogalināti vismaz 34 cilvēki, bet vairāk nekā 200 guvuši ievainojumus, daudzi joprojām ir kritiskā stāvoklī slimnīcās.

Tā izskatījās lidostas telpās mirkli pēc sprādzieniem:

LETA/Foto: Reuters

Citi šobrīd lasa

Londonas pamatskolā bērniem uz skolu liek nākt ģērbtiem kā vergiem 11
Leģendārais krievu aktieris Džigarhanjans šķiras no gados jaunās sievas: "Zagle. Viņa ir zagle!" 48
Prātam neaptverama nežēlība: māte cepeškrāsnī nogalina savus dēlus 1
Skatīt visus komentārus