Briseles terorists īrējis dzīvokli, ko izmantojusi Parīzē uzbrukumus sarīkojusī šūniņa 1

Ārzemēs
2016. gada 24. martā 20:22
Terorists pašnāvnieks, kurš otrdien uzspridzinājās Briseles metro sistēmā, īrējis dzīvokli, ko izmantojusi teroristu šūniņa, kas novembrī sarīkoja uzbrukumus Parīzē, ceturtdien paziņoja Beļģijas prokuratūra.

Prokuratūra atklāja, ka decembrī saistībā ar terorismu izdevusi starptautisko aizturēšanas orderi Halidam al Bakravi, kurš otrdien uzspirdzinājās Briseles metro vagonā.

Prokuratūras paziņojumā arī pausts, ka, izmantojot neīstu vārdu un viltotu Beļģijas identifikācijas karti, Halids īrējis dzīvokli Šarleruā pilsētā valsts dienvidos, "kas kalpoja kā bāze uzbrukumos Parīzē iesaistītajam teroristu grupējumam".

Beļģijas likumsargi izvērsuši vērienīgu meklēšanas operāciju, cenšoties atrast teroristu, kurš redzams Briseles lidostas novērošanas kameru ierakstos kopā ar diviem pašnāvniekiem, kas vēlāk tur uzspridzinājās.

Tiek meklēts vēl kāds vīrietis, kurš metro redzēts sarunājamies ar vienu teroristu.

Jau vēstīts, ka otrdien Briseles lidostā un metro sistēmā notika terorakti, kuros saskaņā ar jaunākajiem oficiālajiem datiem nogalināts 31 cilvēks, bet 270 guvuši ievainojumus.

Atbildību par teroraktiem uzņēmies grupējums "Islāma valsts".

BNS
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Labākie jaunie restorāni Latvijā. TOPS 32
  • Ragaciema Agnese atklāj, kādas problēmas nomoka viņas klientus 85
  • Kāpēc atkal jāpagriež pulksteņi, un kam tas ir vajadzīgs 70