Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Šāda aina paveras netālu no sociālās mājās. (Foto: AFP)

Tulūzā jaunieši jau otro nakti rīko grautiņus 2

Ārzemēs
17. aprīlī 23:53 2018. gada 17. aprīlī 23:53
Jauns.lv / LETA
Divas naktis pēc kārtas vienā no nabadzīgajām Tulūzas priekšpilsētām jaunieši iesaistījušies sadursmēs ar policiju un dedzinājuši automašīnas, otrdien paziņojuši kārtības sargi.

Grautiņus Mirajas priekšpilsētā, kas pazīstama ar augsto noziedzību un kur savulaik mitinājušies arī vairāki islāmistu teroristi, acīmredzami izraisījusi kāda vietējā vīrieša nāve cietumā un policistu mēģinājums noskaidrot kādas parandžā tērptas sievietes identitāti. Naktī uz pirmdienu nekārtības turpinājās gandrīz četras stundas, un to laikā jauniešu bandas apmētāja vietējo policijas iecirkni ar akmeņiem un aizdedzināja desmit automašīnas.

Grautiņi atsākās arī naktī uz otrdienu. Policija aizdomās par vardarbību un ļaunprātīgu dedzināšanu aizturējusi 18 personas.

Mirajā izplatās baumas, ka kāda vietējā iedzīvotāja nāvē netālu esošajā cietumā vainojami apsargi. Vietējā prokuratūra sākusi izmeklēt šo incidentu, taču tiesu medicīnas ekspertīzē konstatēts, ka nāves cēlonis bijusi pašnāvība.

Citi šobrīd lasa

Laukā ellīga tveice jeb - kas jādara, ja jūties pavisam pārkarsis 13
Briedim daudz nopietnāka cīņa? Usiks neaizvada atklāto treniņu un atklāj, ka nav drošs, vai sestdien boksēsies pret Gasijevu 25
Izpārdotā koncertā Siguldā dāmas sajūsminās par grupas "A-ha" kādreizējo smukulīti 16
Tēmas: Francija
Pievienot komentāru

Мать зверски убитой финалистки конкурса красоты, у которой остался маленький сын, рассказала о последнем дне ее жизни