Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
28 gadus vecais naftas un mediju magnāta dēls Maskavā precējās ar stomatoloģijas studenti Kadiju. Kāzas bija iespaidīgas, bet saņem arī pārmetumus no skauģiem - līgavas kronis esot Ingušijas skolu gada budžeta vērtībā!

Oligarha dēlam Maskavā kāzas tik greznas, ka aizraujas elpa. VIDEO 84

Pasaulē
2016. gada 30. martā 13:35 2016. gada 30. martā 13:35
26.martā Maskavā gredzenus mija kazahu izcelsmes miljardiera Mihaila Gucerijeva 28 gadus vecais dēls Saids, kurš par sievu apņēma divdesmitgadīgo zobārstniecības studenti Kadiju Užahovu. Lēš, ka šīs svinības izmaksājušas daudzus miljonus dolāru. Cik tieši, informācija ir pretrunīga.

Izmaksu apjomā ietilpst arī kaudze naudas, ko līgava drīkstēja tērēt sevis sapošanai. 20 gadus vecās Kadijas kleita nudien bija iespaidīga - mirdzošais tērps tika iegādāts Parīzē par apmēram 23 tūkstošiem eiro. Kleita sver 12 kilogramus, taču daiļava ar to tika galā godam. Viņas galvu rotāja dimantiem klāta diadēma, un vakara gaitā tērpi tika divreiz mainīti.

Turīgais Saids Gucerijevs ir dēls naftas un mediju magnātam Mihailam Gucerijevam, kura bizness aptver Krieviju, Kazahstānu un vairākas citas valstis. Izdevums "Forbes" uzņēmēja biznesa vērtību lēš apmēram 6 miljardu dolāru apmērā. Dēls ir izglītojies Oksfordā, specializējoties arheoloģijā un ģeoloģijā, bet viņa izredzētā Maskavā studē stomatoloģiju.

Vērienīgajās kāzās ar priekšnesumiem uzstājās Stings, Enrike Iglesiass, kā arī Dženifera Lopesa, kura saņēmusi riekšavu pārmetumu par atkailināto izskatu islāmticīgo kāzās. Turklāt Lopesai bijis pārsteigums, ka viesi nav zinājuši viņas dziesmu vārdus. Viesu vidū bija liels skaits līgavas radu - vienkārši tērptas musulmaņticīgas sievietes lakatiņos, kuras Lopesas mūzikā, visticamāk, līdz šim nebija ieklausījušās.

Pēc dziedājuma māksliniece apsveikuma runā teikusi, ka "izrunāt līgavas un līgavaiņa vārdus ir viena no grūtākajām lietām, ar ko esmu saskārusies". Amerikāņu mēlei tas bijis pārbaudījums.

Laulības sākās luksus restorānā Maskavā, bet bankets turpinājās Safisas muižā, kur telpas tika rotātas ar dzīvajiem ziediem un gaismiņām. Attēli ir krāšņi - videomateriālā redzami telpu iekšskati. Pie ēkas rindojās "Rolls Royce" un "Bentley" automašīnas. Zināms, ka kāzu viesi pēc skaita bijuši apmēram 600.

Kāzu norises vietu dekorēja mākslinieki no Dubaijas.

Oligarhs Gucerijevs šajā ģimenē ir zināmākā figūra, jo ne dēls, ne jaunā sieva publiski nemīl sevi izpaust. Tā, piemēram, Kadija sociālajos tīklos savus foto neizvieto, tā vietā viņa iepriecina savus paziņus ar, piemēram, anestēzijas video no studiju telpām.

Kāzu vēriens izsaucis sašutumu arī daudzos Ingušijas iedzīvotājos, kuri internetā komentē redzamo greznību. Cilvēki mēļo, ka līgavas kleita maksājusi vismaz 25 miljonus rubļu jeb 1 miljonu dolāru, kamēr valsts grimst nabadzībā ar smieklīgām algām. Reģionā, no kurienes nāk Kadija, bezdarbs mērāms ar 52%. Viņai tiek pārmests, ka kāzu diadēmas cena ir līdzvērtīga Ingušijas skolu gada budžetam.

Lai nu kā, pašas kāzas bija tiešām iespaidīgas, un daudzas sievietes piekritīs - tādai jāizskatās sapņu dienai:

Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmumi no video

Citi šobrīd lasa

VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 17
Latviju dzimšanas dienā sveic arī tautiete ar varenāko bisti - Vika no Kuldīgas 44
Rīga atkal staro! Sācies spožākais festivāls 10
Skatīt visus komentārus