Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Putins smīn, atbildot uz jautājumu, vai Maskava kaut ko zina par spiega Skripaļa saindēšanu 93

Ārzemēs
13. martā 15:03 2018. gada 13. martā 15:03
Jauns.lv
Krievijas prezidents Vladimirs Putins, žurnālistu noķerts, smīnot komentēja dubultaģenta Sergeja Skripaļa un viņa meitas Jūlijas saindēšanas skandālu. Īsā video Putins pauda savu attieksmi uz jautājumiem par šo tēmu

Lielākais britu medijs "Mail Online" šim video uzlicis milzīgu virsrakstu "Laughing at britain" jeb "Ņirgāšanās par britiem".

Aģentūras "Reuters" video redzams, kā BBC žurnālists notver Putinu un lūdz komentāru saistībā ar saindēšanas skandālu. "Vai Krievija stāv aiz Skripaļa saindēšanas?" vaicā žurnālists, uz ko Putins vāji slēptā smīnā atbild, ka atbraucis runāt par lauksaimniecību, par dzīves apstākļu uzlabošanu, bet "jūs man te vaicājat par kaut kādām traģēdijām. Tieciet no sākuma skaidrībā," pauda Krievijas līderis.

Saistītās ziņas

Karavīri speciālos aizsargtērpos aizvāc automašīnas, kas atradās krievu spiega indēšanas vietā
Izvirzīta versija, kā nervus paralizējošā viela varēja nonākt līdz krievu spiegam un viņa meitai 22
Krievu spiega indēšanas skandāls Lielbritānijā: parādījies pirmais novērošanas kameras video 14

Jau vēstījām, ka britu premjerministre Terēza Meja pirmdien publiskoja paziņojumu, ka aiz Skripaļa un viņa meitas saindēšanas (abi tika atrasti uz soliņa Salsburijā), visticamāk, stāv Krievija. Saindēšanā izmantota nervus paralizējoša viela, kas esot radīta Maskavā militārām vajadzībām.

Meja devusi Krievijai laiku līdz otrdienas vakaram izskaidrot viņu saindēšanu. Premjere paziņoja, ka Lielbritānija izskatīs Maskavas atbildi, pirms lemt, kā rīkoties tālāk, "taču ja nebūs ticamas atbildes, mēs uzskatīsim, ka šī rīcība ir pielīdzināma nelikumīgai spēka pielietošanai no Krievijas valsts puses pret Apvienoto Karalisti".

Skripaļs, kurš Krievijā 2006.gadā tika notiesāts par spiegošanu britu labā un vēlāk apmainīts, un viņa meita Jūlija 4.martā bez samaņas tika atrasti uz parka soliņa Solsberi. Viņi joprojām atrodas kritiskā stāvoklī slimnīcā.

Citi šobrīd lasa

Bērnudārzs, vairoties no klapatām, savam albumam nefotografēs izlaidumu jeb sveicieni dienā, kad stājas spēkā jaunā regula
Bērnu slimnīcā 11 mēnešus vecam zīdainim veikta Latvijā unikāla mugurkaula operācija
Policisti dodas izsaukumā uz ģimenes konfliktu, bet tur - sastrēgumā stāv auto ar sievieti, kurai sākušās dzemdības 1
Skatīt visus komentārus

«Их надо сжечь!» Родители замученной пытками французской няни требуют казни для лондонского дизайнера и ее бойфренда

В сеть попали снимки из бурной молодости герцогини Кэтрин, принцев Уильяма и Гарри и других знаменитостей