Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Divi islāmistu pašnāvnieki 22.martā uzspridzinājās lidostas izlidošanas zālē, un policija joprojām meklē trešo teroristu, kura bumba neuzsprāga.

Briseles teroristi pašnāvnieki gatavojušies uzbrukt Lieldienu brīvdienās 3

Pasaulē
2016. gada 7. aprīlī 12:15 2016. gada 7. aprīlī 12:15
Izmeklētāji aizvien vairāk sliecas ticēt versijai, ka teroristi pašnāvnieki, kas 22.martā uzspridzinājās Briseles Zaventemas lidostā, bija gatavojušies rīkot šos teroraktus Lieldienu brīvdienās – visticamāk, Pirmajās Lieldienās 27.martā, ceturtdien ziņoja Beļģijas laikraksts “Soir”.

"Ir iespējami dažādi varianti, bet šāda hipotēze tiešām ir prioritāra,” laikraksts citēja sava ziņu avota viedokli.

"Soir" atgādināja, ka par šāda scenārija iespējamību Beļģijas mediji ziņojuši drīz pēc teroraktiem Briseles lidostā un metro. Izmeklēšanas gaitā ir iegūti jauni dati, kuri pamato šo versiju, atzīmēja laikraksts.

Terorakti varētu būt ar traģiskāku iznākumu, ja to īstenošanas laikā pasažieri masveidā dotos pavadīt Lieldienu brīvdienas, uzskata “Soir”.

Divi islāmistu pašnāvnieki 22.martā uzspridzinājās lidostas izlidošanas zālē, un policija joprojām meklē trešo teroristu, kura bumba neuzsprāga. Vēl viens terorists pašnāvnieks 22.martā uzspridzinājās Briseles metro stacijā.

Atbildību par šiem uzbrukumiem, kuros dzīvību zaudēja 35 cilvēki, ieskaitot trīs teroristus, uzņēmies grupējums "Islāma valsts".

 

BNS / Foto: AFP, EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 26
Skolēni Krievijas pilsētā Oimjakonā -50 grādos iet uz skolu, jo mājās var palikt tikai no -52 45
No teroristu gūsta atbrīvotā ģimene beidzot sniedz emocionālu un atklātu interviju kopā 27
Pievienot komentāru