Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Federālais Migrācijas un bēgļu birojs ik mēnesi izskata vairāk nekā 50 000 lietu un viena trešdaļa iesniegumu tiek noraidīta.

Berlīne mudina dubultot noraidīto imigrantu deportēšanas apjomus 4

Pasaulē
2016. gada 9. aprīlī 22:35 2016. gada 9. aprīlī 22:35
Vācijas federālajām zemēm šogad vajadzētu deportēt divreiz vairāk nelegālo imigrantu, kuru lūgumi pēc patvēruma piešķiršanas noraidīti, uzskata Vācijas bēgļu lietu koordinators Pēters Altmaiers.

"Pērn mums bija 37 220 brīvprātīgi atgriezušos un 22 200 deportēto," sarunā ar grupas "Funke Media" laikrakstu pārstāvjiem sacīja amatpersona. "Reālistiska dimensija 2016.gadam būtu dubultot šos skaitļus. Šeit ir jārīkojas federālajām zemēm."

Federālais Migrācijas un bēgļu birojs ik mēnesi izskata vairāk nekā 50 000 lietu un viena trešdaļa iesniegumu tiek noraidīta, sacīja Altmaiers, kurš ir arī federālās kancelejas vadītājs un īpašo uzdevumu ministrs.

"Mums ir jāpanāk, ka repatriāciju skaits ievērojami pieaug," viņš uzsvēra.

Pērn Eiropā ieradās 1,2 miljoni nelegālo imigrantu - pārsvarā no Afganistānas, Irākas un Sīrijas. Nelegālo imigrantu vidū tikai 30% ir Sīrijas kara bēgļi, pārējie ir ekonomiskie imigranti, decembrī atzina Eiropadomes prezidents Donalds Tusks.

Atbilstoši Eiropas Savienības un Ankaras līgumam visi nelegālie imigranti, kas Grieķijā ieradušies pēc 20.marta, tiek nosūtīti atpakaļ uz Turciju.

 

BNS / Foto: AFP, EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

Kristapa Porziņģa brālis panācis savu? Viņu tagad Ņujorkā uztver daudz nopietnāk 14
"Tas bija traki..." Norvēģus izbiedē un arī sajūsmina iespaidīga dabas parādība 5
VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 15
Skatīt visus komentārus