Tīģeris saplosīja skolnieces kājas muskuļus.

Krievijā iereibušas skolnieces iekļūst zoodārzā pēc tā slēgšanas. Tīģeris vienai saplosa kāju. VIDEO 19

Pasaulē
2016. gada 11. aprīlī 14:10 2016. gada 11. aprīlī 14:10
Krievijas pilsētā Barnaulā vietējā zooloģiskā dārza tīģeris svētdienas vakarā uzbruka 13 gadus vecai skolniecei, kas kopā ar draudzeni bija iekļuvusi zooloģiskā dārza teritorijā pēc tā slēgšanas, vēsta ziņu portāls lenta.ru.

Incidents notika Barnaulas zooloģiskajā dārzā “Meža pasaka”, kad abas skolnieces piegāja pie voljēra, kurā atradās deviņus gadus vecais tīģeris Lotoss.

“Pusaudzes klaudzināja un kliedza, cenšoties izraisīt dzīvnieka reakciju. Plēsējs vispirms aizķēra jaku, pēc tam sāka vilkt vienu meiteni aiz kājas pie sevis, bet nožogojuma restes bija tik šauras, ka dzīvniekam tas neizdevās,” stāstīja zooloģiskā dārza direktors Sergejs Pisarjovs.

Tīģeris saplosīja skolnieces kājas muskuļus. Sadzirdot abu meiteņu kliedzienus, atskrēja apsargs, kurš izsauca Ārkārtas situāciju ministrijas darbiniekus, ārstus un policiju.

Cietusī tika aizvesta uz Barnaulas pilsētas 12.slimnīcas traumatoloģijas nodaļu, kur viņai veica operāciju. Viņas dzīvība nav apdraudēta.

Ziņu vietne “LifeNews” informēja, ka skolnieces glābšana ilgusi apmēram 40 minūtes. “Labi, ka zooloģiskajā dārzā bija seši vai septiņi cilvēki. Visi bija šokā, lai kā centās viņu izglābt, tas tikai saniknoja kaķēnu, kas arvien vairāk mēģināja nokost [meitenes] kāju,” stāstīja notikuma aculiecinieks.

Aculiecinieki arī atzīmēja, ka skolnieces bijušas alkohola reibuma stāvoklī.

Par notikušo ir sākta pirmsizmeklēšanas pārbaude. “Ir tiesiski jānovērtē zooloģiskā dārza darbinieku darbības, kuri pieļāva nepiederošu cilvēku klātbūtni iestādes teritorijā ārpus darba laika,” teikts Krievijas Izmeklēšanas komitejas Altaja novada pārvaldes vietnē.

Tīģeris uzbrūk skolniecei - video:
BNS/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Ogres vidusskolā vīrietis ļaujas kaislībai un sagādā baudu strādniekiem 13
Ameriks pauž, ka publiskotās telefonsarunas esot viltojums 34
Putins izmirkst līdz pēdējai vīlītei, bet pēc lietussarga nesniedzas 44
Skatīt visus komentārus