Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Vladas Dzjubas līķis nogādāts Maskavā, kur tam veiks pataloganatoma ekspertīzi, lai uzzinātu konkrētu nāves iemeslu.

Maskavā nolaidies reiss no Šanhajas ar mirušo 14 gadus veco modeli - viņai autopsiju veiks Krievijā 23

Ārzemēs
2017. gada 11. novembrī 17:13 2017. gada 11. novembrī 17:13
Kasjauns.lv
Plkst. 16:45 pēc vietējā laika lidostā Maskavā nolaidies "Aeroflot" reiss no Šanhajas, kurš mājup nogādājis 14 gadus veco krievu modeli Vladu Dzjubu, šodien vēsta RIA Novosti.

Šanhajā 27.oktobrī mirušās meitenes ķermenis dzimtenē nogādāts Krievijas Federācijas Izmeklēšanas komitejas locekļa pavadībā, pavēstīja Krievijas vēstniecības Šanhajā darbinieki.

Ģenerālkonsulātā Šanhajā informēja, ka modeles mirstīgo atlieku repatriēšanu finansēja Krievijas Federācija. 

Dzjubas mītnes pilsētā Permā ierosināta krimināllieta saistībā ar modeles nāvi it kā no pārslodzes modes nedēļā Šanhajā. Dzjubai nozīmēta pataloganatomiskā ekspertīze Maskavā, bet pēc tam meitenes līķis tiks nogādāts Permā, kur ģimene Vladu apglabās. Jau ziņojām, ka ģimene jaunieti zemes klēpī guldīs baltā kāzu kleitā, jo "savas kāzas viņai tā arī nebija lemts piedzīvot," iepriekš teica modeles māte Oksana.

Šanhajas slimnīcas nāves iemesla izrakstā pausts, ka Vlada Dzjuba mirusi no vispārējas orgānu mazspējas un nervu pārpūles, taču autopsija viņas ķermenim tur netika veikta. Ekspertīzē Maskavā pētīs konkrētu jaunietes nāves iemeslu, lai noteiktu galīgo diagnozi.

Ķīnas puse publiskojusi pacientes vēsturi, uzturoties slimnīcā Šanhajā, kur meitene nomira. (Foto: AFP)

Šanhajas modeļu aģentūras "ESEE" direktors iepriekš medijiem pauda, ka Vladas Dzjubas nāve nevarētu būt saistīta ar pārpūli, jo modele trīs dienas pēc kārtas strādājusi pieļaujamās 8 stundas un ar vismaz trim pārtraukumiem fotosesijas laikā, un slodze bijusi mērena.

Starp Šanhajas modeļu aģentūru un Permas aģentūru, kuru pārstāvēja Dzjuba, bija noslēgts triju mēnešu darba līgums. Permas puse uzsver, ka meitene nesen kā bija pārslimojusi meningītu un notikušo uzskata drīzāk par traģisku nelaimes gadījumu, nevis nāvi necilvēcīgas slodzes dēļ.

Jau vēstījām, ka pusaudze ar ģimenes locekļiem Permā pēdējoreiz sazvanījusies 25.oktobra vakarā, mātei un vecmāmiņai sūdzoties par sliktu pašsajūtu. Radinieču ieteikumam izsaukt ātro palīdzību Dzjuba nav klausījusi, jo viņai bijis bail no ārstiem un slimnīcām.

Meitene nomira 27.oktobrī - četrpadsmit stundu pēc tam, kad nonāca slimnīcā.

Citi šobrīd lasa

"Mis Itālija" fināliste atbild saviem pāridarītājiem: "Man nav kājas, bet jums nav sirds"
VIDEO: "Emmy" ceremonijas aizkustinošākais mirklis - režisors no skatuves bildina draudzeni
Kā izskatās Saulkrastu "zelta atejā" - publiskajā tualetē par 100 000 eiro 35
Tēmas: Krievija
Skatīt visus komentārus

17-летняя беременная дочь российского топ-менеджера выпала из окна 1

Представитель Собчак подтвердил, что она ждет второго ребенка