Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Londonas kanalizācijā ieperinājies nebijuša izmēra "monstrs" 17

Pasaulē
2017. gada 13. septembrī 15:32 2017. gada 13. septembrī 15:32
Kasjauns.lv
Speciālisti Lielbritānijā tagad spiesti lauzīt galvu par to, kā lai atbrīvo Londonas kanalizācijas sistēmu no 143 tonnu smagas mēslu un drazu čupas, kuru angliski mēdz dēvēt par "fatberg". Britu mediji, vēstot par to, pat nevairās teikt, ka kanalizācijā ieperinājies "monstrs". 

Britu prese ziņu, ka "monstrs" ir akmens ciets un sastāv no mitrajām salvetēm, autiņbiksītēm, taukiem un eļļām. Tā svars līdzinās 11 Londonas sarkanajiem autobusiem. 

Mēslu kalns ir 250 metru garš.

Speciālisti tikmēr brīnās, sakot, ka tas ir lielākais, kāds kanalizācijā jelkad ir izaudzis. "Tas ir īsts monstrs, kurš prasa daudz spēka un tehnikas, lai to aizvāktu," saka speciālisti. 

Cīņā ar "monstru" devusies astoņu vīru grupa, bruņota ar spēcīgas strūklas šļūtenēm. Vienas maiņas laikā "kareivjiem" izdodas likvidēt 22 līdz 33 tonnas. Darbu komanda sāk plkst.8 no rīta un turpina līdz plkst.17. 

Amatpersonas norāda, ka šādos gadījumos katrs iedzīvotājs var dot savu artavu, saprotot, ka pods nav bezdibenis, kurā samest savas mājsaimniecības atkritumus. 
 

Citi šobrīd lasa

Ietriecas un aizbrauc! Aculiecinieks nofilmē juceklīgu avāriju Rīgas centrā 26
Bunkus slepkavība: policija saņēmusi noderīgu informāciju no autovadītāju video reģistratoriem 33
Soctīklos diskusijas izraisa 19 gadus vecās Leldes stāsts: meitene izbrāķēta jau desmit darbavietās, jo - neprot krieviski 389
Skatīt visus komentārus

Орбакайте неожиданно высказалась о любовнике Пугачевой

Герцогиня Меган, принц Гарри и другие члены королевской семьи посетили открытие Royal Ascot