Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Prinss slepus ziedojis bāreņiem Afganistānā - vismaz pēdējos 6 savus dzīves gadus. Turklāt neraugoties uz faktu, ka viņam pašam finansiālā ziņā vairs spoži negāja.

Atklājies, kam naudu slepeni ziedojis mirušais mūziķis Prinss 10

Pasaulē
2016. gada 5. maijā 22:00 2016. gada 5. maijā 22:00
57 gadu vecumā aizgājušais dziedātājs Prinss, kura materiālā situācija pēdējos gadus nebūt nav bijusi spoža, izrādās, bijis ar labu sirdi.

Aprīlī mūžībā aizgājušais amerikāņu dziedātājs Prinss slepus ziedojis vairākus desmitus tūkstošu dolāru bāreņiem konfliktu plosītajā Afganistānā, aģentūrai AFP ceturtdien apstiprinājusi labdarības organizācija. Leģendārais mūziķis, kurš aprīlī aizgāja mūžībā, ziedojis desmitiem tūkstošu dolāru labdarības organizācijai PARSA, kas atbalsta grūtībās nonākušos bērnus un sievietes Afganistānā. Prinsa ziedojumi izlietoti simt cilvēku apmācībai, kuri tagad rūpējas par apmēram 2000 bez ģimenes palikušiem bērniem, norādīja labdarības organizācijas pārstāve Mārnija Gustavsone.

Prinss ziedoja ar Sietlas filantropes Betijas Tisdeilas starpniecību. Dziedātājs sācis ziedot pēc 2010.gada ceļojuma uz Afganistānu kopā ar Tisdeilu, atklāja Gustavsone. Prinsa pirmais ziedojums bija 15 000 ASV dolāru (13 000 eiro) apmērā, bet pēc tam viņš katru gadu ziedojis pa 6000 dolāriem (5200 eiro).

Pagājušajā gadā mirušās Tisdeilas nodibinātā labdarības organizācija HALO apstiprināja, ka viņa Prinsa vārdā veikusi ziedojumus PARSA.Prinss esot devis priekšroku "klusajai filantropijai", taču pēc mūziķa nāves PARSA vēlējusies pateikties par atbalstu, sacīja Gustavsone.

57 gadus vecais Prinss bija starp pazīstamākajiem un ekstravagantākajiem mūziķiem pasaulē.


LETA/Foto: Ekrānuzņēmums/Reuters/AFP/EPA/Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

Ja bērns lūdzas "Vēl vienu stundiņu, vēl tikai šo spēli"... Psihologs iesaka, kā rīkoties vecākiem 6
Krievijā noplūdusi radioaktīva viela, bet Čeļabinskas onkologs to uztver ar humoru 19
Pazudušo Beksteru meklēja Igaunijā, bet viņš atradās Valmierā 4
Skatīt visus komentārus