Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Publiskoti attēli, kā šobrīd izskatās nodegušā Londonas torņa iekšpusē 8

Ārzemēs
2017. gada 19. jūnijā 15:04 2017. gada 19. jūnijā 15:04
Kasjauns.lv
Londonas policija publiskojusi fotouzņēmumus no sadegušā "Grenfell Tower" iekšpuses. No interjera pāri palicis vairs nav nekas - visas telpas pārvērtušās krāsmatās.

Kasjauns.lv jau vēstīja, ka pagājušajā nedēļā 24 stāvus augstais "Grenfell Tower" Lielbritānijā nodedzis pilnībā. Tagad zināms, ka upuru skaits sasniedzis 79 cilvēkus.

Pagaidām nav zināms, kas tieši izraisīja lielo ugunsnelaimi, taču konstatēts, ka ātro uguns izplatību veicināja mājas apšuvums, kas tika uzstādīts 2016.gadā, izmantojot materiālu, kas Lielbritānijā nav atļauts. Māja piedzīvoja vērienīgu remontu - tas nozīmēja telpu remontu, visu logu nomaiņu, kā arī alumīnija kompozītmateriāla apšuvumu fasādei. 

Kā ziņojām, "Grenfell Tower" ir 20 stāvus augsta māja, atlikušie četri stāvi ir pazemē. Daudzstāvu nama projekts tika izstrādāts 1967.gadā, kad Kensingtonas un Čelsijas vietvaras plānu apstiprināja. Ēku plānoja kā vienu no Lankašīras labiekārtošanas projektiem, un 1974.gadā nams tika pabeigts un atklāts. Dzīvokļu nams it kā bijis paredzēts vienkāršajiem ļaudīm, taču tajā dzīvoja arī prominences, piemēram, olimpisko medaļu ieguvēji.

Augstceltnē bija 120 dzīvokļi. Tie bija vienistabnieki vai divistabnieki. Nama pārvaldītājs - Kensingtonas un Čelsijas lielākā nomnieku pārvaldības organizācija, vienlaikus tā arī lielākā īres organizācija visā Anglijā.  2010.gadā tajā tika nolemts, ka "Grenfell Tower" jāsāk renovācija, pēc diviem gadiem plāni bija apstiprināti un saskaņoti. Augstceltnes atjaunošanai novirzīja 10 miljonus britu sterliņu mārciņu. 

Citi šobrīd lasa

Kā veikalā "Depo" pirktas sēklas par puķēm tā arī nepārvērtās 39
Ietriecas un aizbrauc! Aculiecinieks nofilmē juceklīgu avāriju Rīgas centrā 24
Bunkus slepkavība: policija saņēmusi noderīgu informāciju no autovadītāju video reģistratoriem 14
Tēmas: Londona
Skatīt visus komentārus

Орбакайте неожиданно высказалась о любовнике Пугачевой

Эдита Пьеха встретилась с братом, с которым 40 лет не виделась из-за ссоры