Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Dziedātājas pazušana daudzos raisīja bažas, liekot domāt, ka viņa izdarījusi pašnāvību.

Fani var uzelpot: pazudusī Šineida O’Konora atradusies sveika un vesela 13

Pasaulē
2016. gada 17. maijā 08:01 2016. gada 17. maijā 08:01
Īru dziedātāja Šineida O’Konora, kuras meklēšanu ASV policija bija uzsākusi pēc tam, kad viņa svētdien neatgriezās no izbrauciena ar velosipēdu, pirmdien atrasta sveika un vesela Čikāgas priekšpilsētā, pirmdien pavēstīja likumsargi.

Ir noskaidrots, ka dziedātāja ir drošībā un viņa "vairs netiek uzskatīta par pazudušu personu vai tādu, kurai draudētu briesmas", sacīja Čikāgas priekšpilsētas Vilmetas policijas pārstāvis sakariem ar presi Ēriks Pītersons.

Policija iepriekš bija izplatījusi trauksmes paziņojumu, jo O’Konora pēdējo reizi bija redzēta braucam ar divriteni svētdien plkst.6, un pēc tam par viņu vairs nekas nebija zināms.

Policija nevēlējās izpaust, kur dziedātāja atrasta, bet vietējais laikraksts "Wilmette Beacon" vēsta, ka O’Konora jau vairākas nedēļas dzīvo pie saviem draugiem Vilmetā.

Dziedātājas pazušana daudzos raisīja bažas, ņemot vērā viņas pēdējā laika ierakstus sociālajā tīklā "Facebook".

Vienā no pēdējiem ierakstiem O'Konora, kā var saprast, vēršas pie sava dēla, lai viņš otrdien dodas uz tiesu un uzņemas aizbildniecību par savu brāli.

Pagājušā gada nogalē viņa ierakstā "Facebook" ļāva noprast, ka mēģinājusi izdarīt pašnāvību pārdozēšanas ceļā.

Vēl nesen viņa izteicās, ka plāno protestēt Ziemeļkarolīnā, kā šķiet, saistībā ar tur nesen pieņemto likumu, kas ierobežo transseksuāļu tiesības.

O'Konora nesen arī rakstīja, ka komiķis Arsenio Hols gadu desmitiem piegādājis narkotikas tagad jau mūžībā aizgājušajam dziedātājam Prinsam. Hols jau draudējis O'Konoru sūdzēt tiesā par apmelošanu.

Prinss, kurš no dzīves aizgāja 21.aprīlī, sarakstījis vienu no populārākajām O'Konoras dziesmām - balādi "Nothing Compares 2 You".

 

 

LETA/ Foto: EPA/LETA, AP/SCANPIX/LETA

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 28
No teroristu gūsta atbrīvotā ģimene beidzot sniedz emocionālu un atklātu interviju kopā 32
Prātam neaptverami: piedzēries pusaudzis Rīgas skolā iekausta policistu 59
Skatīt visus komentārus