Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Taimskvērā gājējos iebraukušais slepkava gribējis "nogalināt viņus visus" 11

Pasaulē
2017. gada 19. maijā 21:33 2017. gada 19. maijā 21:33
LETA
26 gadus vecais Ričards Rohass, kurš ceturtdien Ņujorkas Taimskvērā ietrieca savu automašīnu gājējos, 22 ievainojot un vienu nogalinot, piektdien tiesā paziņojis, ka vēlējies "nogalināt viņus visus".

Rohass, vadot automašīnu, speciāli nogaidījis, līdz satiksme sāks kustēties, un tad veicis strauju pagriezienu pa 180% un uzbraucis uz gājēju ietves, tiesā norādīja prokurori.

Pēc notveršanas Rohass policistiem sacījis, ka viņiem vajadzējis nošaut viņu, lai apturētu, un viņš vēlējies "nogalināt viņus visus", sacīja prokurori.

Rohass policistiem atklājis, ka pirms uzbrukuma smēķējis marihuānu ar fenciklidīna piejaukumu.

Policija Rohasam izvirzījusi apsūdzības slepkavībā, slepkavības mēģinājumā un par nāves izraisīšanu autoavārijas rezultātā.

Rohass policistiem arī sacījis, ka dzirdējis balsis, atklājušas vairākas amatpersonas.

Rohass policistiem teicis, ka viņam tā rīkoties licis Dievs, ziņoja telekanāls CNN, atsaucoties uz kādu tiesībsargājošo iestāžu amatpersonu.

Ceturtdienas incidentā dzīvību zaudēja 18 gadus veca jauniete no Mičiganas štata un viņas 13 gadus vecā māsa tika ievainota.

Rohass 2011.gadā sāka dienēt jūras spēkos un 2012.gadā dienēja uz mīnu kuģa "USS Carney".

2013.gadā viņš pavadīja divus mēnešus jūras spēku cietumā Čarlstonā, bet kādēļ, nav zināms.

Savus pēdējos mēnešus jūras spēkos Rohass pavadīja militārajā bāzē Džeksonvilā līdz 2014.gadā ar tribunāla lēmumu tika atbrīvots no dienesta.

Citi šobrīd lasa

Neparastākie vārdi, kas doti Rīgas bērniem 2017. gadā 9
"Ja tā turpināsies, septembrī lielākās ķēdes aiztaisīs durvis," pavārs Mārtiņš Sirmais izsaka drūmas prognozes restorānu biznesam 21
Tomasa Dukura sieva sagaida skeletonistu no olimpiskajām spēlēm ar visai sāpīgu dāvanu 4
Tēmas: ASV
Skatīt visus komentārus