Ēģiptes civilās aviācijas ministrs Šerifs Fatijs pirms tam norādīja, ka "teroristu uzbrukums" ir ticamāks cēlonis, nekā tehniskas kļūmes rašanās.

Vidusjūrā atrastas pasažieru personīgās mantas un "EgyptAir" lidmašīnas atlūzas 6

Pasaulē
2016. gada 20. maijā 12:27 2016. gada 20. maijā 12:27
Ēģiptes bruņotie spēki paziņojuši, ka piektdien Vidusjūrā atraduši lidsabiedrības "EgyptAir" pazudušās lidmašīnas atlūzas.

"Ēģiptes lidmašīnas un kuģi atraduši pasažieru personīgās mantas un daļu atlūzu 290 kilometrus uz ziemeļiem no Aleksandrijas", sociālajā vietnē "Facebook" pavēstīja bruņoto spēku pārstāvis.

Ēģiptes civilās aviācijas ministrs Šerifs Fatijs pirms tam norādīja, ka "teroristu uzbrukums" ir ticamāks cēlonis, nekā tehniskas kļūmes rašanās.

Savukārt Francijas ārlietu ministrs Žans Marks Ero atzina, ka nav "pilnīgi nekādu pazīmju", kas ļautu saprast lidsabiedrības "EgyptAir" lidmašīnas avārijas cēloni.

"Mēs aplūkojam visas iespējamības, bet nevienai netiek dota priekšroka, jo nav pilnīgi nekādu pazīmju par avārijas cēloni," sacīja Ero, lai gan Ēģiptes varasiestādes minējušas terorismu par iespējamo cēloni.

"EgyptAir" pasažieru lidmašīna ar 66 cilvēkiem izlidoja no Parīzes trešdienas naktī un pēcāk, jau atrodoties virs Vidusjūras Ēģiptes gaisa telpā, pazuda no radariem.

Pazudušās "EgyptAir" pasažieru lidmašīnas meklēšana - video:

LETA/Foto: AFP/Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

Pēdas no Slokā degušās plastmasas ved uz Skandināviju 22
Draugi izmisīgi meklē Koknesē pazudušo Paulu 7
Ogres vidusskolā vīrietis ļaujas kaislībai un sagādā baudu strādniekiem 1
Skatīt visus komentārus