21 Foto
Ēģiptes civilās aviācijas ministrs Šerifs Fatijs pirms tam norādīja, ka "teroristu uzbrukums" ir ticamāks cēlonis, nekā tehniskas kļūmes rašanās.

Vidusjūrā atrastas pasažieru personīgās mantas un "EgyptAir" lidmašīnas atlūzas 6

Ārzemēs
2016. gada 20. maijā 12:27
Ēģiptes bruņotie spēki paziņojuši, ka piektdien Vidusjūrā atraduši lidsabiedrības "EgyptAir" pazudušās lidmašīnas atlūzas.

"Ēģiptes lidmašīnas un kuģi atraduši pasažieru personīgās mantas un daļu atlūzu 290 kilometrus uz ziemeļiem no Aleksandrijas", sociālajā vietnē "Facebook" pavēstīja bruņoto spēku pārstāvis.

Ēģiptes civilās aviācijas ministrs Šerifs Fatijs pirms tam norādīja, ka "teroristu uzbrukums" ir ticamāks cēlonis, nekā tehniskas kļūmes rašanās.

Savukārt Francijas ārlietu ministrs Žans Marks Ero atzina, ka nav "pilnīgi nekādu pazīmju", kas ļautu saprast lidsabiedrības "EgyptAir" lidmašīnas avārijas cēloni.

"Mēs aplūkojam visas iespējamības, bet nevienai netiek dota priekšroka, jo nav pilnīgi nekādu pazīmju par avārijas cēloni," sacīja Ero, lai gan Ēģiptes varasiestādes minējušas terorismu par iespējamo cēloni.

"EgyptAir" pasažieru lidmašīna ar 66 cilvēkiem izlidoja no Parīzes trešdienas naktī un pēcāk, jau atrodoties virs Vidusjūras Ēģiptes gaisa telpā, pazuda no radariem.

Pazudušās "EgyptAir" pasažieru lidmašīnas meklēšana - video:

LETA/Foto: AFP/Scanpix/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Labākie jaunie restorāni Latvijā. TOPS 23
  • Ragaciema Agnese atklāj, kādas problēmas nomoka viņas klientus 78
  • Kāpēc atkal jāpagriež pulksteņi, un kam tas ir vajadzīgs 55