Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Budistu templis, kurā atrasti mirušie tīģerēni, bijis ļoti iecienīts tūristu vidū, neskatoties uz to, ka kopš 2001.gada tas tiek saistīts ar cietsirdību pret dzīvniekiem un kontrabandu.

Saldētavā budistu templī atrod 40 beigtus tīģeru mazuļus. (Brīdinām, nepatīkami FOTO) 9

Pasaulē
2016. gada 3. jūnijā 21:02 2016. gada 3. jūnijā 21:02
Briesmīgais atradums uziets Taizemes bēdīgi slavenajā Kančanaburi templī. Budistu templis jau izsenis nonācis vietējo varas iestāžu redzeslokā saistībā ar dzīvnieku kontrabandu, taču iepriekš jebkādu vainu noliedzis.

Aizdomas par šī budistu tempļa saistību ar nelegālu dzīvnieku tirdzniecību radušās jau 2001.gadā. Reids, kuru likumsargi kopā ar dzīvnieku tiesību aizstāvjiem sākuši pagājušajā pirmdienā, bijis nesenākais solis valsts centienos pārņemt kontroli pār tīģeru populāciju.

Tīģeru ķermeņi atrasti saldētavā

Taizemes Nacionālo parku departamenta ģenerāldirektors Adisorns Nučdamnrongs (Adisorn Nuchdamrong) atklāj, ka tīģeru mazuļu ķermeņus izdevies atklāt, pateicoties templī strādājošajiem brīvprātīgajiem, kuri uzskatījuši, ka tempļa rīcība nav likumīga. 40 mirušu tīģeru mazuļu ķermeņi tika atrasti tempļa saldētavā. Blakus tiem bija arī aizsargājamā dzīvnieka binturonga jeb „lāču kaķa” mirstīgās atliekas, informē ziņu portāls News.vice.com

40 tīģerēnu mirstīgās atliekas iepriekš uzglabātas tempļa saldētavā. Varas iestādes par notiekošo informējuši templī strādājošie brīvprātīgie.

Dzīvnieku aizstāvji neizpratnē

Nacionālo parku departamenta līderis teic, ka šāda mirušo tīģerēnu uzglabāšana liecina par to, ka templim tie ir bijuši vajadzīgi, taču kādēļ – nav saprotams. Zināms, ka tīģeri tiek lietoti ķīniešu tradicionālajā medicīnā, taču nav skaidrs, vai šis bijis iemesls tempļa rīcībai.

Tempļa pārstāvji izvairās plašāk komentēt notikušo, taču norāda, ka par saldētavas saturu esot informējuši attiecīgās iestādes, rīkojušies pēc vetārsta ieteikuma. Nacionālo parku departaments sarunā ar News.vice.com gan noliedz, ka būtu zinājis par templī notiekošo.

Tempļa pārstāvji izvairās plašāk komentēt notikušo, taču norāda, ka par saldētavas saturu esot informējuši attiecīgās iestādes, rīkojušies pēc vetārsta ieteikuma.

Kasjauns./Foto: Facebook.com

Citi šobrīd lasa

Jaunumi Ēģiptē aizturētās britu tūristes lietā: spriedums varētu tikt nolasīts Ziemassvētkos 17
Kopā jau 70 gadus. Karalienei Elizabetei un princim Filipam šodien īpaša diena 24
Slimnīcā kritiskā stāvoklī nokļuvis Latvijas izlases futbolists Vardanjans 2
Skatīt visus komentārus