Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Elizabete II pozē kopā ar pieciem mazmazbērniem un diviem jaunākajiem mazbērniem Vindzoras pilī. Miai Greisai, karalienes vecākās mazmeitas, princeses Annas meitas Zāras Tindalas atvasei, ticis gods turēt Viņas Majestātes somu.

Karalienei esot ap 200 somiņu 18

Pasaulē
2016. gada 19. jūnijā 05:25 2016. gada 19. jūnijā 05:25
Lielbritānijas karaliene Elizabete II, kura nesen nosvinēja 90. jubileju, ir pazīstama ar savu nevainojamo stilu. Karaliskās modes eksperti cita starpā izceļ Viņas Majestātes somiņas.

Tās karalienei izgatavo britu firma „Launer”, un runā, ka viņai esot ap 200 somu, visas ar gariem rokturiem, lai varētu ērtāk apmainīties ar rokas spiedieniem. Runā arī, ka ar somas palīdzību karaliene dod īpašas zīmes savai svītai – ja banketa laikā karaliene to uzliek uz galda, tas nozīmē, ka laiks beigt.

Par somiņu saturu ir dažādas versijas, piemēram, ka Elizabete II vienmēr nēsā līdzi salocītu 5 sterliņu mārciņu banknoti, lai pēc svētdienas dievkalpojuma to ieliktu baznīcas ziedojumu traukā. Vēl somā esot spogulis, lūpu krāsa un mobilais telefons, lai piezvanītu mazdēliem.

Nesen uzņemtā oficiālā ģimenes fotogrāfijā viena no karalienes mazajām mazmazmeitām lepni tur rokās vecvecmāmiņas somu, izceļot tās pusmītisko talismana spēku.

Ir versija, ka britu karalienes somā vienmēr ir 5 mārciņu banknote, ko ziedot baznīcai.
„Kas Jauns Avīze”/ Foto: Scanpix/Reuters/LETA

Citi šobrīd lasa

Ziemas olimpiskajās spēlēs pirmo reizi startēs Nigērija. Tās būs šīs daudzpusīgās meitenes 4
Krāšņi tērpi, polonēze, izsoles... Aizvadīta vērienīgā Labdarības balle 38
Skolā Krievijā atrod tualeti, ko drīkst lietot tikai "izredzētie" bērni 18
Skatīt visus komentārus