Ilustratīvs foto.

Ukrainas veselības ministra vietnieks pieķerts kukuļņemšanā 5

Pasaulē
2016. gada 8. jūlijā 12:47 2016. gada 8. jūlijā 12:47
Ukrainas veselības ministra vietnieks ir pieķerts kukuļņemšanā, piektdien paziņoja Kijevas prokuratūra savā “Facebook” lapā.

"Kijevas pilsētas prokuratūras izlūkošanas pārvalde kopā ar Ukrainas Drošības padomes Korupcijas un organizētās noziedzības apkarošanas galvenās pārvaldes darbiniekiem ir aizturējusi nozieguma vietā Ukrainas veselības ministra vietnieku,” teikts paziņojumā.

Prokuratūra noskaidroja, ka šis ierēdnis izveidojis sistēmu nodevu ņemšanai no praktizējošiem ārstiem par viņiem dotu iespēju turpmāk pienācīgi veikt savus funkcionālos pienākumus, it īpaši veikt operācijas Kijevas pilsētas Oleksandra centrālajā klīniskajā slimnīcā.

Ministra vietnieks un viņa līdzzinātājs tika aizturēti aizdomās par kriminālnozieguma izdarīšanu.

Pirmstiesas izmeklēšanu veic Kijevas pilsētas prokuratūras izlūkošanas pārvalde.

Aizturētā ministra vietnieka vārds netika minēts, bet Veselības ministrijas interneta vietnē ir minēti divi ministra vietnieki – Romans Vasiļišins (arī ministrijas aparāta vadītājs) un Romans Iliks. Telekanāls “112.Ukraina” ziņoja, ka aizturētais ir Vasiļišins un tiesa piektdien lems par viņam piemērojamu drošības līdzekli.

Ukrainas premjerministra Volodimira Groismana valdībā veselības ministrs vēl nav iecelts, bet veselības ministra pienākumus pilda Viktors Šafranskis.

LETA/Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Doles salā paveras baiss skats - tīklos virs zivju dīķiem karājas beigti un pusbeigti putni 6
Stacijas laukumā paplašināsies "Origo" 2
Pirmoreiz tuvi viņi bija tikai kāzu naktī. Elvisa Preslija un viņa Priscillas skaistais mīlasstāsts
Skatīt visus komentārus