Policisti fūrei tuvojušies un šāvuši, pat nemaz nezinot, kas atrodas kravas nodalījumā un vai tā var sprāgt. Neviens no teroristiskajiem grupējumiem pagaidām nav uzņēmies atbildību par notikušo.

Publiskots video, kā policija nošauj Nicas slepkavu 18

Pasaulē
2016. gada 15. jūlijā 15:05 2016. gada 15. jūlijā 15:05
Internetā parādījies video, kurā redzams, kā policija no visām pusēm tuvojas nu jau apturētai Nicas terorista kravas automašīnai un veic vairākus šāvienus šofera kabīnes virzienā. Tikmēr fonā dzirdama izmisušu cilvēku kliegšana, kā arī policijas un glābēju sirēnas.

Dzirdami terorista kliedzieni

Psihopātu, kuru varas iestādes jau paspējušas nodēvēt par teroristu, izdevies apturēt vien pēc tam, kad viņš, slepkavojot cilvēkus, nobraucis 2 kilometrus. Video esot dzirdami arī šī tunisiešu izcelsmes francūža, Francijas pilsoņa un Nicas iedzīvotāja Muhameda Laueža Bulela kliedzieni pēc tam, kad viņu, caur auto vējstiklu vai durvīm sašāvuši policisti.

Notriekti arī bērni ratiņos

Jau ziņots, ka Francijas kūrortpilsētā Nicā ceturtdienas vakarā cilvēku pūlī iebrauca kravas automašīna, nogalinot vismaz 84 cilvēkus un daudzus ievainojot. Šoferis-slepkava lielā ātrumā, zigzaga formā paguva nobraukt aptuveni 2 kilometrus caur cilvēku pūlim, līdz tās vadītāju nošāva policijas operatīvie darbinieki. Francijā saglabājas augstākais terorisma draudu līmenis. Jaunākā informācija liecina, ka no 84 bojā gājušajiem vismaz 10 bijuši bērni un pat zīdaiņi ratiņos.


Kasjauns.lv/Foto/Video: ekrānšāviņš no video, AFP/Scanpix/LETA, AP/Scanpix/LETE, EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

Nevainīga jaunā drona testēšana izvēršas par īstu trilleri
"Tikai neķiķiniet, to darot" - populārā jūtūbere Patrīcija no Rēzeknes atklāj savus nevainības zaudēšanas trikus 56
NMPD direktore atklāj biedējošu patiesību, kāpēc cilvēki tik bieži zvana "ātrajiem" 42
Skatīt visus komentārus