Protams, neatstās. Viņa neatstāja arī savu Bilu, kad viņš, būdams prezidents, iekūlās seksskandālā ar Moniku Levinsku.

Bils Klintons savu Hilariju tautai cildina ar vārdiem "viņa nekad jūs neatstās!" 20

Ārzemēs
2016. gada 27. jūlijā 09:50
Bijušais ASV prezidents Bils Klintons otrdien Demokrātu partijas nacionālajā konventā Filadelfijā aicināja vēlētājus prezidenta amatā ievēlēt demokrātu kandidāti un savu sievu Hilariju Klintoni, turklāt lūdza amerikāņus balsot par "patieso" viņas būtību.

"Jums vajadzētu viņu ievēlēt, jo viņa nekad nepadodas, kad paliek smagi. Viņa nekad jūs neatstās," Demokrātu partijas delegātiem pauda bijušais prezidents.

Klintons norādīja, ka sabiedrībā pastāv divi viņa sievas tēli un tos nav iespējams samierināt, jo "viens ir patiess un otrs ir izdomāts".

"Jums ir jāizlemj, kurš ir kurš," viņš paziņoja.

Savā runā 69 gadus vecais eksprezidents Hilariju viņas dzīves laikā raksturoja kā "magnētisku" jaunu studenti, labu māti, viņa labāko draugu un labāko pārmaiņu veicēju, uz kādu amerikāņi var cerēt prezidenta amatā.

Jau vēstīts, ka bijusī ASV valsts sekretāre Klintone otrdien Demokrātu partijas konventā tika izvirzīta ASV prezidenta amatam no šīs partijas, kļūstot par vēsturē pirmo sievieti, kuru kāda no lielajām ASV partijām nominējusi šim amatam.

Bijusī pirmā lēdija, senatore un valsts sekretāre, kas pretendē kļūt par pirmo sievieti ASV prezidenta amatā, panāca savu izvirzīšanu, demokrātu priekšvēlēšanās sakaujot Bērniju Sandersu, kurš konventā aicināja atbalstīt Klintoni.

Klintone novembrī balotēsies ASV prezidenta vēlēšanās, kurās viņas sāncensis būs Donalds Tramps no Republikāņu partijas.

LETA/Foto: AFP/Scanpix/LETA

Izlasi

25 smieklīgi tvitera ieraksti, ko pauduši slavenie vecāki 4
Kāpēc spurojas un plaisā āda ap nagiem? Ko darīt? 4
Dienas bilde: biedri iesmej par Barona ielas miskastē iesprūdušo draugu 9
Skatīt visus komentārus