Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Tikai mirklis šķīra mazuli no pakļūšanas zem preču vilciena riteņiem.

Asinis stindzinošs mirklis: nepieskatīts mazulis aizbēg no kempinga un izskrien uz sliedēm. VIDEO 14

Pasaulē
2016. gada 4. augustā 11:35 2016. gada 4. augustā 11:35
Netālu no Krievijas kūrortpilsētas Sočiem noticis prātam neaptverams incidents, kad bez uzraudzības atstāts mazulis aizmucis no kempinga un izskrējis uz vilciena sliedēm.

Tīmeklī redzams arī video, kur tikai mirklis šķīra mazuli no pakļūšanas zem preču vilciena riteņiem.

Krievijas medijiem tapis zināms, ka incidents noticis 30.jūlijā un bērna glābšanu īstenojuši apsardzes darbinieki Arsentijs Hazarjans un Aleksandrs Semiglazovs. Abi pamanījuši, ka pēkšņi uz vilciena sliedēm iznācis bērns. Vīrieši pamanījuši puiku vien laimīgas sakritības dēļ - abi iznākuši apsekošanā dažas minūtes pirms grafika.

Tā gan nav vienīgā laimīgā sakritība, kas glāba bērna dzīvību - Hazarjans, kurš skrēja glābt bērnu, paklupis un nokritis, taču kaut kādā veidā viņam izdevās piecelties, noskriet vēl 20 metru un aiz rokas paķert bērnu. Mazulis novilkts no sliedēm paša vilciena "deguna" priekšā - vien mirkli pirms varēja notikt traģēdija.

"Nu, nekas īpašs. Izgājām ārā, ieraudzījām bērnu, aizskrējām, paguvām. Pats galvenais, ka bērna dzīvība ir glābta," pieticīgi medijiem stāsta viens no glābējiem.

Hazarjans gan atzinies, ka varoņdarbs nebija viegls: "Es tā skrēju, kā savā dzīvē neesmu skrējis, bet man jau 57.gads. Kopā bija kādi 130 metri. Skrēju pa labo pusi, bet vilciens sāka bremzēt un taurēt, bērns nobijās un nekustējās, iedomājieties? Sāku skriet uz kreiso pusi, nokritu, paguvu pietraukties kājās, vilciens jau bija sācis bremzēt. Man atlika vien 20 metri līdz viņam, līdz bērnam. Pieskrēju, paķēru viņa roku, un vilciens tieši nokļuva vietā, kur stāvēja bērns. Vēl divus vai trīs metrus nobrauca un apstājās," atmiņās par notikušo dalās vīrietis.

Hazarjans arī zinājis stāstīt, ka bērna māte bija iereibusi un bērns kempingā bijis atstāts bez uzraudzības.

Tikmēr komentāros pie publiskotā video cilvēki nebeidz apbrīnot abus vīriešus par viņu darbībām un piekrīt, ka vecāku bezatbildībai nevajadzētu palikt nesodītai.


Kasjauns.lv/Foto: Ekrānšāviņš/Youtube

Citi šobrīd lasa

Kur palikuši viņa mati? Princis Viljams nogriezis tos teju uz nullīti 15
Jūras administrācija: miljonāra Lūsiņa "kuģis" Pāvilostā tomēr nav kuģis 106
Foto: Vladimirs Putins metas āliņģī, pieminot Jēzus kristīšanu 54
Skatīt visus komentārus