Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
"Es vēlos darbavietas un es vēlos, lai bagātība paliek Amerikā," paziņoja Tramps, piebilstot, ka pienācis laiks atbrīvoties no enkura, kas velk ASV dzelmē.

Tramps sola lielākās nodokļu reformas kopš Reigana laikiem 1

Pasaulē
2016. gada 8. augustā 22:00 2016. gada 8. augustā 22:00
ASV Republikāņu partijas Baltā nama pretendents Donalds Tramps, izklāstot savas nostādnes ekonomikas politikā, solījis lielākās nodokļu reformas kopš prezidenta Ronalda Reigana laikiem.

Tramps paziņoja, ka viņa plāns ir kā diena pret nakti salīdzinājumā ar to, ko ierosinājusi Demokrātu partijas Baltā nama pretendente Hilarija Klintone.

Tramps paziņoja, ka saskaņā ar viņa plānu daudziem strādājošajiem amerikāņiem ienākumu nodoklis tiks samazināts zem nulles un tiks aizpildīti daudzi "caurumi" nodokļu politikā.

Republikāņu politiķis uzsvēra, ka viņa plāns palīdzēs restartēt Ameriku, piebilstot, ka tas nemaz nebūs tik grūti.

Tramps arī solīja samazināt valsts iejaukšanos dažādās ekonomikas sfērās, norādot, ka tās dēļ ASV zaudē divus triljonus dolāru gadā.

"Es vēlos darbavietas un es vēlos, lai bagātība paliek Amerikā," paziņoja Tramps, piebilstot, ka pienācis laiks atbrīvoties no enkura, kas velk ASV dzelmē.

Tramps paziņoja, ka ievēlēšanas gadījumā uz laiku aizliegs jaunas valdības regulas.

"Mēs vairs neuzvaram. Bet, kad es būšu prezidents, mēs atkal sāksim uzvarēt," viņš piebilda.

Tramps arī sacīja, ka Klusā okeāna reģiona partnerības (TPP) līgums būtu ASV rūpniecības nodevība, sevišķi automobiļu ražošanā.

TPP būs "vēl lielāka katastrofa" autoražošanas nozarei nekā Ziemeļamerikas Brīvās tirdzniecības līgums (NAFTA), kas stājās spēkā prezidenta Bila Klintona laikā 1994.gadā.

Tramps solīja, ka izstāsies no TPP un no jauna pārskatīs NAFTA līgumu.

LETA/Foto: EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

Kāpēc Megana Mārkla nevar likt diadēmu, bet hercogiene Ketrīna var? 18
Ivankas Trampas pašpalīdzības grāmatai skumji panākumi 8
Komisijas loceklis Judins jau paredz "Oligarhu lietas" galaziņojumu 22
Pievienot komentāru