Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Melānija Trampa noliedz, ka jelkad būtu pārkāpusi valsts imigrācijas likumus.

Trampa kundzes "skeleti skapī". Izskan, ka Melānijai ir vēl citi noslēpumi 27

Pasaulē
2016. gada 9. augustā 07:22 2016. gada 9. augustā 07:22
Arvien lielākās jautājumu krustugunīs nonākusi potenciālā ASV pirmā lēdija Melānija Trampa, kas ir ASV Republikāņu partijas Baltā nama kandidāta Donalda Trampa sieva, proti, izskan, ka slovēniete vēl pirms tikšanās ar Trampu bija precējusies, lai iegūtu ASV zaļo karti.

Arvien lielākās jautājumu krustugunīs nonākusi potenciālā ASV pirmā lēdija Melānija Trampa, kas ir ASV Republikāņu partijas Baltā nama kandidāta Donalda Trampa sieva, proti, izskan, ka slovēniete vēl pirms tikšanās ar Trampu bija precējusies, lai iegūtu ASV zaļo karti.

Izskanējis, ka Trampa, iespējams, 2001.gadā saņēma ASV zaļo karti, kuras izsniegšanas pamts bija "laulības". Tas notika četrus gadu pirms Melānija satika Donaldu, vēstī izdevums "The Week".

Tiesa gan, Trampa 2005.gadā Lerija Kinga šovā stāstījusi, ka pirms Trampa nekad nav bijusi precējusies, taču imigrācijas advokāts Maiksl Vaildes, kurš iepriekš strādājis Trampa uzņēmumos, apgalvo, ka bijusī modele pirms tam tomēr bija precējusies.

Vaildes norādīja, ka Trampa 2006.gadā saņēmusi ASV pilsonību, taču pirms tam ASV strādāja un uzturējās ar "uz laulības pamata" izsniegtu zaļo karti, taču Trampa preses pārstāvji noraidījuši šo apgalvojumus: "Pretēji nepatiesi izskanējušam, Melānija nav bijusi precējusies pirms laulības ar misteru Trampu 2005.gadā. Viņa saņēmusi zaļo karti pašas spēkiem," teikts Trampa pārstāvju paziņojumā.

Pēc tam, kad tika publicēti Melānijas Trampas kailfoto, kas tika uzņemti viņas modeles karjeras laikā, medijiem radās aizdomas, ka Trampa sieva, iespējams, ASV strādājusi bez nepieciešamajām darba atļaujām, taču pagājušājā nedēļā bijusī modele paziņoja, ka vienmēr pilnībā ievērojusi ASV imigrācijas likumus.

"Es gribētu viest pilnīgu skaidrību - es vienmēr esmu pilnībā ievērojusi šīs valsts imigrācijas likumus. Punkts," teiks Melānijas Trampas paziņojumā tviterī. Mediju ziņas, kas it kā liecina par pretējo, viņa raksturoja kā "neprecīzas" vai "vienkārši nepatiesas".

Melānija Trampa, kuras vīrs mēdz jo asi vērsties pret nelegālo imigrāciju, apgalvo, ka ASV ieradusies legāli, tomēr potenciālās pirmās lēdijas kailfoto, kas tika publicēti laikrakstā "New York Post", liek šo viņas versiju apšaubīt.

Fotogrāfijas datētas ar 1995.gadu, bet Tramps apgalvojis, ka viņa ASV ieradusies tikai 1996.gadā.

Melānija Trampa intervijās medijiem arī skaidrojusi, ka viņai regulāri nācies atgriezties dzimtajā Slovēnijā, lai atjaunotu vīzu. Tomēr, ja viņai būtu bijusi tāda tipa vīza, kāda atbilstoši viņas teiktajam viņai ir bijusi, viņa varētu strādāt un viņai nevajadzētu to regulāri atjaunot, skaidro laikraksts.

Kasjauns.lv/LETA/Foto: AFP/LETA/Scanpix


Citi šobrīd lasa

Karalienes Elizabetes apakšveļas piegādātāja zaudē titulu 60
No "Tallink" prāmja pie Kolkas pār bortu pārlēcis 23 gadus vecs jaunietis 113
Svētdienas vakarā Liepājā fiksēts šoziem lielākais sals 5
Skatīt visus komentārus