5 Foto

Norvēģijas slepkava pirms slaktiņa plānoja „atslābināties” ar prostitūtām 35

Ārzemēs
2011. gada 25. jūlijā 15:29
Norvēģijas asinspirts organizators savā dienasgrāmatā atklājis, ka viņam nav bijis laika nopietnām attiecībām ar sievietēm, bet viņš ir pietaupījis divas sarkanvīna pudeles un 2000 eiro, ko pirms slaktiņa iztērēt atpūtai ar prostitūtām.
Norvēģijas slepkava pēc gandrīz simts cilvēku nogalināšanas uzskata, ka ir Eiropas varonis

Aizvadītā gada novembrī 32 gadus vecais Anderss Bērings-Breiviks rakstīja: „Runājot par draudzenēm, ik pa laikam sanāk šādas tādas gadījuma rakstura attiecības, sevišķi tagad, kad esmu satriecošā formā un jūtos lieliski. Bet es cenšos izvairīties no nopietnām attiecībām, jo tās tikai sarežģītu manus plānus un apdraudētu manu operāciju.”

Savā dienasgrāmatā viņš raksta, ka nejuties ērti, mēģinot ievilināt meitenes vienas nakts sakaros, lai gan portāls The Daily Telegraph raksta, ka pagājušā gada augustā pēc neveiksmīga mēģinājuma „melnajā tirgū” Prāgā iegādāties ieročus, Breivikam bijis sekss ar divām meitenēm.

„Vīrieši pēc definīcijas ir vāji savu bioloģisko vajadzību dēļ,” viņš rakstīja. „Tomēr ārlaulības sakari ir samērā mazs grēks, salīdzinot ar to, ko domāju izdarīt. Tāpēc ir svarīgi saglabāt morāli un motivāciju augstā līmenī .”

Breiviks arī atklāja, ka ir pietaupījis 2000 eiro, ko plāno tērēt ar augstas klases eskorta meitenēm nedēļu pirms savas misijas izpildes. „Es to darīšu, lai atslābinātu savu prātu. Ir vieglāk saskarties ar nāvi, ja zini, ka bioloģiski, garīgi un psihiski esi atbrīvots.”

Slepkava arī atklāja, ka izsolē ir iegādājies trīs 1979.gada Château Kirwan franču vīnus, lai tos izbaudītu īpašos dzīves mirkļos. Viena no pudelēm tika izdzerta kopā ar ģimeni Ziemassvētkos, otra kopā ar draugiem, bet trešo viņš plānoja iztukšot, atzīmējot gaidāmo „misiju kopā ar divām augstas klases padauzām”.

Breiviks arī paudis nožēlu, ka pēc sarīkotā slaktiņa saņemts dzīvs: „Kad pamodos slimnīcā ar vairākām šautām brūcēm, sapratu, ka vismaz man personīgi būs jāpamostas sūda pasaulē, reālā murgā. Ne tikai mana ģimene un draugi sauks mani par briesmoni; visi globālie multikulturālistu mediji meklēs vārdus, lai mani nozākātu un demonizētu.”

Nobeigumā viņš vēl piebilst: „Esmu viens no daudziem kulturālā marksisma iznīcinātājiem; Eiropas varonis, Eiropas un kristīgās pasaules glābējs. Perfekts piemērs, ko kopēt, kam aplaudēt un ko atzīmēt. Ideāls kareivis – vienmēr esmu tiecies tāds būt.”


Kasjauns.lv/Foto: LETA/AFP
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Radus nošāvušais Egidijs bijis "ļoti sliktā garastāvoklī un nikns" 36
  • Ar vērienu atklāj Rīgas Modes nedēļu 15
  • Izmeklēšana noslepkavotā Egila lietā pabeigta. Policijā atklāj liktenīgās dienas apstākļus 13