Londonas grautiņu „varonis” Daniels izlikts no dzīvokļa 73

Pasaulē
2011. gada 14. augustā 08:45 2011. gada 14. augustā 08:45
Daniels Serteins–Klarks (Daniel Sartain-Clarke) un viņa māte ir pirmie, kas Londonas grautiņu dēļ zaudē mājas – ne tāpēc, ka tās viņiem nodedzinātas. Iemesls ir Daniela „varoņdarbi”.

Ekrānšāviņš no portāla http://www.dailymail.co.uk.

18 gadus vecais Daniels ir pirmais Londonā, kas saņēmis oficiālu paziņojumu par izlikšanu no pašvaldības sociālā dzīvokļa (225 000 sterliņu mārciņu vērtībā) — nodokļu maksātāji vairs nesubsidēs šo ģimenīti. Daniels ir apsūdzēts vardarbīgās nekārtībās un mēģinājumā nozagt elektronikas preces no „Currys” veikala Londonas dienvidos Clapham Junction rajonā.

No divistabu dzīvokļa jāšķiras arī puiša mātei un māsai, jo pašvaldībai ir tiesības lauzt īres līgumu iemītnieka kriminālas uzvedības dēļ, izliekot no mājokļa visus.  

Spānijā dzimusī Maite de la Kalva (43) vaimanā: „Es neesmu atbildīga par dēla rīcību, kur ir manas cilvēktiesības? Daniels tikai bija nepareizā vietā nepareizā laikā.” Sieviete ir izmisusi un teic, ka nezina, kur doties kopā ar astoņgadīgo meitu Revecu.

To nezina arī 45 ģimenes Totenheimā, kur sākās grautiņi – viņu māju nodedzināja trakojošie vandaļi. Sestdien „piromānu” upuru atbalstam notika labdarības akcija, vācot apģērbu un citas vajadzīgas mantas.

Kasjauns.lv/ Foto: EPA/LETA, AFP/LETA, ekrānšāviņš no portāla

www.dailymail.co.uk

Citi šobrīd lasa

Policisti uz ielas pamana trūcīgi ģērbtu grūtnieci, kura nupat bija dūrusies 26
Amerikāņu asprāši kādā kulta filmā atraduši Porziņģa dubultnieku
Jaunie dakteri negrib pildīt Čakšas pavēli un par smiekla naudu strādāt ārstu streika laikā 35
Skatīt visus komentārus