Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
"Es nevaru pieņemt to, ka mani nosoda par mēģinājumu glābt savas meitas dzīvību," sacīja apsūdzētais.

Norvēģijā tiesā politiķi, kurš nolaupīja un ieslodzīja savu pilngadīgo meitu 1

Pasaulē
2016. gada 18. augustā 21:31 2016. gada 18. augustā 21:31
Norvēģijas dienvidos tiesas priekšā stājies kāds vietējais politiķis, kuru apsūdz savas pieaugušās meitas nolaupīšanā un ieslēgšanā paštaisītā cellē.

"The Local" vēstī, ka "Progresa partiju" pārstāvošajam politiķim piespriests 120 dienu nosacīts sods ar divu gadu probācijas periodu.

Politiķis, stājoties tiesas priekša, atzina, ka viņš paveica apsūdzībā minētās darbības, taču neatzina savu vainu. Tā vietā apsūdzētais paskaidroja, ka paveicis noziegumu, lai palīdzētu savai meitai cīnīties ar narkotiku atkarību.

"Kā mīkstinošs apstāklis ir tas, ka, kā tiesā uzsvēra apsūdzētais meitas tēvs, viņa sirds ir salauzta meitas dzīvesveida dēļ. Turklāt, viņš uzskata, ka meita citādāk nesaņemtu nepieciešamo palīdzību," teikts tiesas spriedumā.

Politiķis gan grasās pārsūdzēt lēmumu. "Es nevaru pieņemt to, ka mani nosoda par mēģinājumu glābt savas meitas dzīvību," viņš sacīja, atzīstot, ka pērn kopā ar diviem palīgiem nolaupīja savu meitu ieslēdza paštaisītā cellē, lai viņa atskurbtu. Meita pēc notikušā vērsās policijā.

"Nav nozīmes, vai es iešu uz cietumu. Esmu jau gana sodīts ar visu, ko narkotiku lietošana ienesa manā ģimenē," viņš sacīja.    

Kasjauns.lv/Foto: Norvēģijas policija 

Citi šobrīd lasa

Toma Džonsa dēls ir bezpajumtnieks. Naudu viņam nevajag, tikai tēva mīlestību, kamēr nav par vēlu 25
Visvairāk "Zelta Mikrofona" nominācijas saņem Dons, Intars Busulis un "Instrumenti" 17
Feisbukā publicēts selfijs palīdz atklāt 18 gadus vecas meitenes slepkavību 11
Pievienot komentāru