Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ģimene uzskata, ka šis vandālisma akts paveikts, lai viņus iebiedētu.

Pazudušās latvietes Varslavānes drauga ģimeni atkal ierauj baisos notikumos 9

Pasaulē
2016. gada 24. augustā 06:38 2016. gada 24. augustā 06:38
Īrijā pazudušās latvietes Anastasijas Varslavānes drauga Viljama Mona ģimene pagājušajā nedēļā atkal ierauta biedējošos notikumos, vēstī "Baltic Ireland".

Portāls vēstī - tiek uzskatīts, ka abi ir nogalināti, bet noziedznieks, kurš ir galvenais aizdomās turamais, ir aizturēts, bet, visticamāk, drīzumā tiks atbrīvots pret drošības naudu.

Pazudušā puiša vecāki Helēna un Džo Moni medijos pauda bailes, ka, bandītam nonākot brīvībā, nāksies pieredzēt vēl vairāk vardarbības un to nedrīkst pieļaut. Pēc šī paziņojuma pagājušās ceturtdienas agrā rītā tika apgānīta ģimenes kapa vieta - izrakts kaps, kurā bija apbedīts 2008.gada aprīlī no meningīta mirušais Viljama brālis Maikls. Ģimene uzskata, ka šis vandālisma akts paveikts, lai viņus iebiedētu.

Lai sniegtu atbalstu Monu ģimenei, vietējie iedzīvotāji ieplānojusi solidaritātes gājienu, kurš sāksies pie ģimenes mājas un virzīsies līdz Maikla kapa vietai. Gājiena dalībnieki tiek aicināti piespraust dzeltenas un baltas lentītes, kas simbolizē taisnīgumu un atmiņas par pazudušiem cilvēkiem.

Kā jau ziņots, Viljams un Anastasija pēdējo reizi tika redzēti 2015.gada 14.aprīlī. Kopš tā laika viņu atrašanās vieta nav zināma. Gan radinieki, gan likumsargi uzskata, ka abi ir nogalināti un viņu ķermeņi aprakti kādā nezināmā vietā.

Jau iepriekš izskanēja, ka likumsargi uzskata - pāri nogalinājusi narkotiku tirgotāju banda. Detektīvi ir savākuši milzīgu apjomu informācijas, un sagaidāms, ka patiesība drīzumā tiks noskaidrota. Likumsargi veikuši vairākus arestus, un tiek ziņots, ka galvenie aizdomās turētie ir no organizētās noziedzības grupējuma.

Vienlaikus puiša vecāki pēc notikušā vērsās pie sabiedrības, lūdzot iespējamos aculieciniekus sniegt informāciju, lai ģimene varētu "abus kopā kristīgi apglabāt".

Viņi uzskata, ka Viljams Mons bijis informēts par kādu bandas pagājušajā gadā veiktu slepkavību, kurā viņš atteicies piedalīties.

Vīrieša tēvs teica: "Mēs esam satriekti par to, kas noticis ar Viljamu un Annu, un lūdzam cilvēkus nākt klajā ar jebkādu informāciju. Mēs zinām, ka viņi ir miruši, bet gribam viņus atpakaļ, lai varētu kopā kristīgi apglabāt. Mana sieva un bērni ir izmisumā, un tas, kam mēs ejam cauri, izskatās smagāk nekā ellē," sacīja Džoseps Mons.

Viljams Mons un Anna Varslavāne pēdējos mēnešus dzīvoja kopā mobilajā mājā netālu no Gormanstaunas, bet pazušanas dienā plānoja pārvākties pie vīrieša ģimenes Talagtā.

Pirms tam Viljams Mons mātei pa tālruni bija sacījis, ka ir nolēmis sākt jaunu dzīvi un saraut saites ar cilvēkiem, ar kuriem ir bijis saistīts, un nevēlas, lai viņi uzzinātu par viņa pārcelšanos. Māte uzskata, ka viņas dēls un viņa draudzene tikuši nolaupīti laikā, kamēr māte bija ceļā, lai viņus savāktu. Braucot uz norunāto tikšanās vietu māte saņēmusi zvanu no Annas tālruņa. Kad kāds no viņas bērniem atbildējis, fonā bijušas dzirdamas balsis, bet neviens nav runājis. Norunātajā vietā neviens tā arī nav ieradies.

Kasjauns.lv/Foto: Facebook 

Citi šobrīd lasa

Pienāk satraucošas ziņas par Lauri Reiniku, kurš atpūšas Indonēzijā
Pārbauda gadījumu par vīriešiem Mārupē, kuri lika mašīnā iekāpt mazam zēnam 21
"Rīgas ūdens" iedzīvotājiem pēkšņi piestādījis savādus rēķinus tūkstošiem eiro apmērā 58
Skatīt visus komentārus