Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Mias māte nolēmusi meitas pelnus izkaisīt vietās, kur ceļotāja nepaguva paviesoties.

Miris varonīgais puisis, kurš aizstāvēja pasaules apceļotāju Miu no agresīvā francūža 7

Pasaulē
2016. gada 30. augustā 12:59 2016. gada 30. augustā 12:59
Slimnīcā no gūtajām traumām miris 30 gadus vecais Tomass Džeksons, kurš hostelī Austrālijā mēģināja izglābt pasaules apceļotāju Miu Elifu-Čangu, otrdien ziņo britu mediji.

29 gadus vecais Francijas pilsonis Smails Ajads sadūris meitenes aizstāvi Tomasu 20 reizes. Vīrietis esot guvis ievainojumus sejā, kaklā un krūtīs.

Tomass par savu dzīvību slimnīcā cīnījās sešas dienas. Vīrieša tēvs nāca klajā ar paziņojumu, ka ģimene ir satriekta un pēc Tomasa aiziešanas pasaule kļuvusi nabadzīgāka. „Šajā pasaulē ir tumsa un ļaunums, ko rada vien daži. Daudz vairāk tiek izstarota gaisma un mīlestība. Šī doma mūs stiprinās turpmāko dienu laikā,” paziņojumā sacīja Tomasa tēvs, kurš iepriekš jau paudis, ka lepojas ar dēla varonīgo rīcību.

Kvīnslendas policijas pārstāvji apstiprināja, ka 23.augustā ievainotais Tomass Džeksons no gūtajām traumām miris. Arī policisti pēc uzbrukuma hostelī Tomasa rīcību, cenšoties glābt Miu, nosaukuši par pašaizliedzīgu.

Kasjauns.lv jau ziņoja, ka gan policija, gan Mias māte tomēr noraidīja versiju, ka slepkava bijis radikalizējies musulmanis. Sākotnēji gan izskanējis, ka uzbrukuma laikā viņš kliedzis "Allahu Akbar".

Likumsargi sacījuši, ka nav pat signālu, kas apliecinātu, ka Ajads būtu praktizējošs musulmanis. Viņa mantās netika atrasts nedz Korāns, nedz kas cits, kas liecinātu par viņa reliģisko piederību.

Jau vēstīts, ka Austrāliju šokējusi traģēdija jauniešu ceļotāju hostelī Kvīnslendā - kāds francūzis noslepkavojis 21 gadu veco Lielbritānijas pilsoni Miu Elifu-Čangu. 

Uzreiz pēc notikušā policija neizslēdza versiju, ka vīrietis varētu būt psihiski slims, pārlietojies narkotikas vai arī radikalizējies.

Bojāgājusī Mia tikko bija sākusi strādāt fermā Kvīnslendā savas pasaules apceļošanas tūres ietvaros.

Meitene jau gadu bija ceļojusi pa pasauli un nupat ieradās Austrālijā, lai trīs mēnešus pastrādātu fermā. Viņa bija apceļojusi Maroku, Indonēziju, Vjetnamu, Turciju un Indiju.

Kasjauns.lv/Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Aivis Freidenfelds cīnās un ir pilns apņēmības uzveikt smagu slimību
Dainis Dukurs skaidro, kāpēc Martinam tika atņemts Pasaules kausa uzvarētāja tituls 9
FOTO: posts un "spoki" valda kādreiz spožā slēpošanas kūrortā Dienvidkorejā 2
Skatīt visus komentārus